Menu

مهر غیر قابل فروش میلان روی ستاره پرتغالی | ورزش3

مهر غیر قابل فروش میلان روی ستاره پرتغالی | ورزش3
ورزش3

رافائل لئائو، وینگر تند و تیز میلان فاصله ای با تمدید قرارداد با این باشگاه ندارد.

به گزارش ورزش سه"، قرارداد فعلی رافائل لئائو، ستاره پرتغالی میلان در ژوئن سال 2024 به پایان می رسد و مدیران روسونری در حال آماده کردن پیشنهاد تمدید قرارداد برای این مهاجم تکنیکی و سریع هستند. آنها پیش از این با ژرژ مندس، مدیر برنامه مشهور این بازیکن برای بحث در مورد تمدید قرارداد رافائل لئائو و افزایش دستمزد او قرار گذاشته اند و در اردوی روسونری از بابت ماندن این بازیکن تردیدی وجود ندارد.  

میلان اخیرا دو پیشنهاد برای فروش رافائل لئائو را رد کرده و شک ندارد این بازیکن قرارداد خود با باشگاه را تا سال 2026 تمدید می کند. سایت کالچومرکاتو مدعی شد یک پیشنهاد از انگلیس و یکی آلمان را برای این بازیکن 22 ساله رسیده، اما رافائل لئائو بخش مهمی از برنامه های آینده باشگاه محسوب می شود و روسونری قصدی مبنی بر فروش این ستاره پرتغالی ندارد.

مدیران میلان آماده ارائه پیشنهاد قرارداد جدید با دستمزد چهار میلیون یورو در سال بوده و معتقدند توافق برای تمدید به زودی حاصل خواهد شد. رافائل لئائو در سال 2019 و با قراردادی 29.5 میلیون یورویی از لیل به میلان پیوست و تا امروز در 92 بازی با لباس روسونری 18 بار موفق به گلزنی شده است. مدیران میلان در سال های اخیر تمرکز خود را روی جذب و پرورش بازیکنان جوان قرار داده اند و لئائو نیز بخش مهمی از همین پروژه محسوب می شود.