Menu

پوچتینو: به امید بازگشت قوی‌تر بعد از کریسمس | ورزش3

پوچتینو: به امید بازگشت قوی‌تر بعد از کریسمس | ورزش3
ورزش3

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی پاری سن ژرمن، معتقد است که نتیجه تساوی مقابل لوریان عادلانه بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، پاری سن ژرمن صدرنشین رقابت‌های لیگ فرانسه شب گذشته از سری مسابقات هفته نوزدهم، مهمان لوریان قعر جدولی بود. در حالی که تصور می شد شاگردان مائوریسیو پوچتینو کار دشواری برای پیروزی نداشته باشند، نهایتا با تساوی 1-1 متوقف شدند. این اتفاق در حالی رخ داد که حتی پاری‌سن‌ژرمن تا لحظات پایانی بازی از حریفش عقب بود اما گل دقیقه 1+90 مائورو ایکاردی این تیم را از شکست نجات داد.

مائوریسیو پوچتینو در پایان بازی درباره توقف غیرمنتظره تیمش گفت: "بازی بسیار سختی بود. ما قبل از بازی در مورد این واقعیت صحبت کردیم که سخت خواهد بود زیرا ما 9 بازی در 4 هفته انجام دادیم که اتفاق دشواری است. من فکر می کنم در کل نتیجه عادلانه ای بود. در واقع شرایطی به وجود آمد که شکستن سد دفاعی آنها برای ما بسیار دشوار شد. "

پوچتینو در ادامه پیرامون تغییراتی که در تیمش به وجود آورد نیز گفت: "ما سعی کردیم برخی از مشکلات را برطرف کنیم زیرا در نیمه اول خیلی خوب بازی نکردیم. ما به لوریان اجازه دادیم تا انتقال توپ را به راحتی انجام دهد. آن‌ها بسیار خطرناک هستند زیرا خیلی سریع عمل می‌کنند و بازیکنان بسیار خوبی در جلو دارند. اکنون زمان گذراندن وقت با خانواده است و کریسمس و سال نو همه شما مبارک و البته برای بازگشت قوی تر."