Menu

کِلِهر ناجی لیورپول پس از یک نیمه فاجعه‌بار (عکس) | ورزش3

کِلِهر ناجی لیورپول پس از یک نیمه فاجعه‌بار (عکس) | ورزش3
ورزش3

کوایمین کِلِهر، دروازه‌بان ایرلندی، ستاره بازی شب گذشته لیورپول برابر لسترسیتی بود.

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول شب گذشته در مرحله یک چهارم نهایی جام اتحادیه به مصاف لسترسیتی رفت و موفق شد در ضربات پنالتی به پیروزی برسد.

لیورپول با پنج بازی در طول 12 روز چاره‌ای جز استراحت دادن به بعضی از بازیکنان اصلی ترکیبش نداشت تا بتواند به رقابت با سیتی در لیگ برتر ادامه دهد و همین موضوع باعث شد که کلوپ بازیکنان جوانی را در این دیدار به میدان بفرستد.

لستر که به دلیل شیوع ویروس کرونا 10 روز استراحت کرده بود با تمامی نفرات به میدان آمد و توانست از بی‌تجربگی بازیکنان حریف استفاده کرده و روی ضدحملات به گل برسد.

این بازی در وقت قانونی با تساوی 3-3 به پایان رسید اما دروازه‌بان جوان لیورپول توانست در ضربات پنالتی ناجی تیمش باشد و با مهار دو پنالتی زمینه‌ساز صعود تیمش به مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه شد.

کِلِهر در ابتدا پنالتی لوک توماس را مهار کرد و این اتفاق به این معنا بود که با گل شدن ضربه بعدی، لیورپول راهی مرحله نیمه نهایی می‌شد.

اما تاکومی مینامینو ضربه بعدی را به بیرون زد تا بازی همچنان ادامه پیدا کند اما کِلِهر بار دیگر در قامت قهرمان این بازی ظاهر شد و ضربه رایان برتراند را نیز مهار کرد تا با گل شدن ضربه دیوگو ژوتا، نقش مهمی در صعود تیمش به مرحله نیمه نهایی ایفا کرده باشد.

یورگن کلوپ نیز پس از پایان بازی در گفتگو با خبرنگاران به تمجید از عملکرد این دروازه‌بان پرداخته و اظهار داشت:« او دروازه‌بانی فوق العاده است. کِلِهر استعداد بسیاری دارد، بازی با پایش خوب است و درک بازی بسیار خوبی دارد. این اولین بار نیست که او جزئی از این بازی‌های درخشان است اما این یک گام رو به جلو برای او بود و توانست زندگی ما در این بازی نجات دهد. من واقعا از عملکردش راضی و خوشحال هستم.»