Menu

آنچلوتی: هازارد به روزهای خوبش برگشته است | ورزش3

آنچلوتی: هازارد به روزهای خوبش برگشته است | ورزش3
ورزش3

کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، از عملکرد ادن هازارد در بازی برابر اتلتیک بیلبائو ابراز رضایت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید شب گذشته در ورزشگاه سن مامس به مصاف اتلتیک بیلبائو رفت و با نتیجه 1-2 برابر این تیم به پیروزی رسید.

شیوع ویروس کرونا در اردوی رئال مادرید باعث شده که آنچلوتی بسیاری از بازیکنان کلیدی‌اش را در بازی قبلی و این بازی به همراه نداشته باشد.

هازارد پیش از این به دلیل مصدومیت و نمایش‌های نه چندان خوبی که در ترکیب رئال به نمایش گذاشته بود از سوی آنچلوتی کنار گذاشته شده بود و حتی صحبت از فروش او در پنجره نقل و انتقالات زمستانی یا تابستان سال آینده به گوش می‌رسید.

غیبت این مهره‌های کلیدی باعث شد که این بازیکن بلژیکی پس از مدت‌ها بار دیگر فرصت بازگشت به ترکیب اصلی را پیدا کند و در بازی شب گذشته برابر اتلتیک نیز از ابتدای بازی در زمین حضور داشته باشد.

آنچلوتی در کنفرانس خبری پس از بازی درباره عملکرد هازارد در این بازی گفت:« من موافق هستم، هازارد برگشته است. او عملکرد بسیار خوبی در بازی امشب داشت و به سختی جنگید. تفاوت ما در فاز دفاعی بود چون هازارد و وینیسیوس به خوبی می‌دانستند که باید در  فاز دفاعی چه کاری انجام دهند.»

این مربی ایتالیایی همچنین درباره شرایط بازیکنان تیمش که به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند گفت:« امروز ما دو یا سه بازیکن داشتیم که تست آنها منفی شد. آنها نشانه‌ای ندارند و همه به زودی آماده خواهند بود. من نام آنها را نمی‌دانم اما به من اطلاع دادند که نتیجه تست دو یا سه نفر منفی شده است.»