Menu

کونته: بازیکنانم هنوز درگیر عواقب کرونا هستند | ورزش3

کونته: بازیکنانم هنوز درگیر عواقب کرونا هستند | ورزش3
ورزش3

آنتونیو کونته، سرمربی تاتنهام، می‌گوید بازیکنان تیمش که به کرونا مبتلا شده بودند هنوز با عواقب این بیماری درگیر هستند.

به گزارش "ورزش سه"، تاتنهام شب گذشته در مرحله یک چهارم نهایی جام اتحادیه به مصاف وستهام رفت و موفق شد در این بازی با نتیجه 1-2 به پیروزی رسیده و به مرحله نیمه نهایی صعود کند.

کونته در جریان بازی متوجه افت بازیکنان تیمش در نیمه دوم شد و معتقد است که دلیل این اتفاق ابتلای تعدادی از آنها به ویروس کرونا بوده که باعث شده بعضی از دیدارهای تاتنهام در هفته‌های اخیر به تعویق بیفتد.

این مربی ایتالیایی در پاسخ به سوالی درباره بازی نیمه نهایی جام اتحادیه گفت:« صادقانه اگر تصمیم‌گیری با من بود، شاید این مرحله را به جای دو بازی رفت و برگشت با یک بازی برگزار می‌کردم. خصوصا با توجه به شرایط فعلی که در حال حاضر در آن قرار داریم. اما ما باید به قوانین احترام بگذاریم.»

کونته در این بازی از هر پنج تعویضش استفاده کرده و گفت:« بسیاری از بازیکنانی که بازی کردند به کرونا مبتلا شده بودند و هنوز با عواقب آن درگیر هستند. در بازه‌ای از این بازی متوجه شدم که جدیت بازیکنانم کاهش پیدا کرده و قدرت قبل را ندارند و به همین دلیل تعویض‌هایی انجام دادم. این که به نیمه نهایی رسیدیم اتفاق خوبی بود  اما من می‌دانم که ما باید این شرایط را مدیریت کنیم و این یکشنبه با کریستال پالاس و سه شنبه با ساوتهمپتون بازی کنیم.»

او اضافه کرد:« این بازه زمانی برای ما بسیار دشوار خواهد بود. مشکلات مهمی چون کرونا داریم که باید آن را کنترل کنیم. من می‌خواهم در این بازی‌ها به بازیکنانی شانس دهم که نشان دهم شایستگی بازی برای تاتنهام و ادامه حضور در این تیم را دارند.»