Menu

تارتار: می‌خواهیم با تیم‌های بالای جدول رقابت کنیم | ورزش3

تارتار: می‌خواهیم با تیم‌های بالای جدول رقابت کنیم | ورزش3
ورزش3

مهدی تارتار می‌گوید که ذوب آهن در هفته های اخیر بازی‌های خوبی را به نمایش گذاشته است.

به گزارش ورزش سه، مهدی تارتار در حاشیه تمرین ذوب آهن پیش از بازی با پرسپولیس اظهار داشت: طبیعتا بازی با تیم پرسپولیس که یکی از مدعیان اصلی لیگ امسال و قهرمان پنج دوره لیگ برتر در سال های قبل است، نمی‌تواند آسان باشد و با توجه به اینکه حکم کمیته انضباطی این تیم را از رقبایش هم مقداری عقب انداخته، مطمئن هستیم انگیزه بسیار بالایی برای موفقیت دارند.

وی افزود: می‌دانیم که این تیم کادرفنی بسیار با کیفیت و مجربی را به همراه بازیکنان با کیفیت و تاثیرگذار در اختیار دارد و کارمان خیلی سخت است ولی ما هم امسال علی‌رغم نتایج نسبتا بدمان در هفته های اخیر در لیگ برتر، بازی های خوبی را به نمایش گذاشته‌ایم.

تارتار ضمن ابراز رضایت از عملکرد تیمش در فصل جاری گفت: ما در برابر استقلال و سپاهان دیگر مدعیان قهرمانی بازی های بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم و از تیممان از نظر فنی راضی هستیم اما بازی فردا یک بازی بسیار مهم برای ماست و دوست نداریم با تیم های پایین جدول رقابت کنیم و دوست داریم با تیم های بالاتر رقابت داشته باشیم. بچه هایمان انگیزه بسیار خوبی دارند و بانشاط تمرین می‌کنند و به تیممان امیدوار هستیم. انشاالله بتوانیم با انجام یک بازی هوشمندانه و با تمرکز بالا نتیجه دلخواهمان را به دست بیاوریم.

سرمربی ذوب آهن در خصوص محروم و مصدوم های این تیم برای بازی فردا عنوان کرد: خدا را شکر محروم و مصدومی برای این بازی نداریم و تمام نفراتمان حضور دارند.

تارتار در پایان با اشاره به اشتباهات داوری در لیگ بیست و یکم بیان کرد: نمی‌خواستم درباره داوری صحبت کنم ولی امسال ما خیلی از ناحیه داوری متضرر شدیم و واقعا دیگر تحمل نداریم. مطمئنم آقای سیدعلی و همکارانشان دوست دارند بهترین داوری را انجام بدهند. امیدوارم در بازی فردا بهترین فرد میدان داور مسابقه به اتفاق همکارانش باشد.

تاتار در پایان گفت: انشاالله بتوانیم یک بازی زیبا به نمایش بگذاریم و مطمئن هستم پرسپولیس هم همینطور خواهد بود و تماشاگران لذت ببرند.