Menu

حسینی: بازی کردن در نقش جهان دشوار است | ورزش3

حسینی: بازی کردن در نقش جهان دشوار است | ورزش3
ورزش3

سرمربی تیم فوتبال پیکان ابراز امیدواری کرد پیروزی برابر قشقایی بتواند در بازگشت تیمش به روند خوب در لیگ برتر کمک کننده باشد.

به گزارش "ورزش سه"، مجتبی حسینی سرمربی تیم فوتبال پیکان در حالی در مورد این مسابقه روز آینده برابر سپاهان، صحبت‌‎هایی را مطرح کرده که به دلیل ساعت پرواز امکان حضور در نشست خبری را نداشته است.

او در مورد بازی اینطور حرف هایش را آغاز کرد: خیلی خوشحالم که دوباره افتخار این را پیدا کردم که در شهر زیبا و خوب اصفهان حضور پیدا کنم. بازی کردن مقابل سپاهان در نقش جهان که یک تیم با قدمت و با پرستیژ است، کار بسیار دشواری است. امیدوارم ما از بازی های گذشته درس گرفته باشیم و یک بازی خیلی خوب انجام بدهیم. امیدوارم بتوانیم نقاط قوت تیم خوب سپاهان را کنترل کنیم و دست پر برگردیم.

از مجتبی در رابطه با غایبان تیمش پرسیده شد که او گفت: غایبی در این بازی نداریم.

سوال بعدی از سرمربی پیکان در رابطه با پیروزی در مسابقه جام حذفی بود و اینکه پیروزی مقابل قشقایی شیراز چقدر توانسته روحیه این تیم را برای ادامه لیگ بهبود ببخشد. حسینی در واکنش به این سوال گفت: خب ما بعد از دو باخت بدی که در لیگ مقابل استقلال و پرسپولیس دادیم، این بازی حذفی هم یک ریکاوری روحی برای تیم ما بود و هم بچه هایی که کمتر بازی کرده بودند، در این مسابقه به شرایط بازی آمدند. در مجموع فکر می کنم تیم خوبی در حد بضاعتمان داریم.