Menu

خطیبی: سه امتیازی بازی فردا را می‌خواهیم | ورزش3

خطیبی: سه امتیازی بازی فردا را می‌خواهیم | ورزش3
ورزش3

سرمربی آلومینیوم ابراز امیدواری کرد که تیمش فردا با ارائه یک بازی زیبا، پیروز از زمین خارج شود.

به گزارش "ورزش سه"، تیم آلومینیوم اراک بعد از صعود به دور یک هشتم نهایی جام حذفى و در بازگشت دوباره به لیگ برتر به دنبال حفظ روند خوب خود طی ده هفته اخیر و ادامه مسیر بدون شکستی است که تا اینجا حفظش کرده است. اراکی ها فردا در حساس ترین بازی هفته یازدهم میزبان گل گهر خواهند بود.

رسول خطیبی، سرمربی تیم آلومینیوم در نشست خبری پیش از این بازی گفت: به تیم خوب گل گهر خوشامد می گویم. با تیمی بازی داریم که در این مدتی که به لیگ برتر آمدند با برنامه ریزی خیلی خوب جایگاهی دارند که یکی از بهترین های فوتبال ایران از نظر ساختاری، کادر فنی و کیفیت بازیکنان به شمار می روند.

وی ادامه داد: گل گهر از کادر فنی بسیار خوبی برخوردار است و هدایت این تیم را استاد من آقای قلعه نویی به عهده دارد. حریف را آنالیز کرده ایم، آنها کیفیت بسیار بالایی دارند ولی ما هم آلومینیوم هستیم که یکی از بهترین تیم های لیگ برتر است.

سرمربی آلومینیوم با ابراز امیدواری نسبت به پیروزی تیمش گفت: هدف اول ما ارائه بازی زیبا است که آن را همیشه دیده اید و فردا هم خواهید دید و در کنار آن سه امتیاز را می‌خواهیم و برای رسیدن به پیروزی تلاش می‌کنیم. امیدوارم که از موقعیت هایمان به خوبی استفاده کرده و زمین بازی را با موفقیت ترک کنیم. با اینکه می دانیم بازی سختی برای هر دو تیم است، انشالله هر دو تیم فوتبال زیبایی ارائه کنند و بازی با برد آلومینیوم به پایان برسد.

خطیبی در مورد غایبان تیمش برای بازی فردا گفت: علیرضا نقی زاده یک مصدومیت جزئی دارد که به این بازی نمی رسد. سجاد آقایی چند هفته ای است که مصدوم است و فردا هم نمی تواند ما را همراهی کند.