Menu

فوتبال دوستانه زنان ایران-فیلیپین به میزبانی هند | ورزش3

فوتبال دوستانه زنان ایران-فیلیپین به میزبانی هند | ورزش3
ورزش3

نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال برنامه‌های تیم ملی در جهت حضور در جام ملت‌های آسیا را شرح داد.

به گزارش "ورزش سه" یکی از چالش‌های بزرگ تیم ملی فوتبال زنان ایران، موضوع عدم برگزاری دیدار تدارکاتی برای حضور در جام ملت‌هاست؛ مسئله‌ای که بارها کادرفنی هم گلایه‌های خود را مطرح کرده‌اند و علی‌رغم بیان شدن اسم تیم‌هایی چون تایلند و ژاپن، خبری از بازی تدارکاتی نشد و شاگردان ایراندوست در کمپ تیم‌های ملی خود را آماده جام ملت‌ها می‌کنند.

رقابت‌های جام ملت‌های آسیا از 30 دی‌ماه در هند آغاز خواهد شد و قرار است پیش از اعزام به هند، یک اردوی 10 روزه برای تیم ملی فوتبال زنان در کیش برگزار شود؛ با هماهنگی‌های انجام شده مقرر شد تا شنبه 4 دی‌ماه در مرکز ملی فوتبال دیدار دوستانه با تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان برگزار شود.

شهره موسوی نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال با تایید خبر برگزاری دیدار تدارکاتی با ذوب‌آهن، خبر از یک بازی دوستانه دیگر هم داد و گفت: یک بازی با فیلیپین بعد از اعزام به هند و 3 روز قبل از بازی رسمی با هند، تیم ملی فوتبال زنان خواهد داشت! امیدواریم که این بازی بتواند آمادگی بیشتری برای بازیکنان ایران ایجاد کند.

موسوی در شرایطی خبر از برگزاری دیدار دوستانه ایران و فیلیپن داده، که تیم ملی فوتبال زنان ایران 30 دی‌ماه به مصاف تیم ملی فوتبال زنان هند برود و عملاً براساس اعلام نایب‌رئیس زنان فدراسیون فوتبال دیدار با فیلیپین باید 27 دی‌ماه برگزار شود اما این مسابقه هنوز قطعی نیست. از طرف دیگر این‌که 3 روز پیش از رویدادی مهم چون جام ملت‌ها، دو تیم حاضر در رقابت‌ها بخواهند با هم رقابت کنند اتفاقی بی‌سابقه است که بعید هم به نظر می‌رسد رخ دهد.

با این‌حال باید منتظر ماند و دید که آیا وعده بازی دوستانه ارائه شده از سوی نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال نهایی خواهد شد یا به مانند وعده‌های قبلی درباره بازی با ژاپن و تایلند، این مسابقه هم عملیاتی نمی‌شود.