Menu

واکنش ستاره صرب به شایعه انتقال به منچستریونایتد | ورزش3

واکنش ستاره صرب به شایعه انتقال به منچستریونایتد | ورزش3
ورزش3

سرگی میلینکوویچ ساویچ، هافبک صرب لاتزیو، می گوید تنها روی موفقیت این تیم تمرکز کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، سرگی میلینکوویچ ساویچ یکی از بازیکنانی محسوب شود که طی دو، سه سال اخیر شایعات زیادی در مورد آینده او وجود داشته است. در واقع طی پنجره های قبلی نقل و انتقالاتی از علاقه تیم‌هایی نظیر پاری سن ژرمن و حتی رئال مادرید به این بازیکن صحبت شده بود اما تا به اینجا او در لاتزیو ماندگار بوده است.

از طرف دیگر گفته می‌شود که منچستر یونایتد قصد دارد در نقل و انتقالات ژانویه خط هافبک خود را تقویت کند و در این راستا سرگی میلینکوویچ ساویچ یکی از گزینه‌های اصلی رالف رانگنیک به حساب می آید. همچنین شایعاتی در ایتالیا مطرح شده مبنی بر اینکه این هافبک صرب رابطه چندان خوبی با سرمربی لاتزیو یعنی مائوریتزیو ساری ندارد؛ موضوعی که به شایعات جدایی او از پایتخت ایتالیا قوت بخشیده است.

با این حال صحبت‌های این هافبک صربستانی نشان می‌دهد که او حداقل در ژانویه علاقه ای برای جدایی از لاتزیو ندارد و تمام تمرکزش روی موفقیت این تیم قرار داده است. در همین راستا فابریتزیو رومانو، خبرنگار مطرح ایتالیایی در صفحه توییتر خود به نقل از ساویچ نوشته است: "شایعات زیادی در مورد خودم می‌بینم اما... من به آنها اهمیتی نمی دهم. من فقط می‌خواهم لاتزیو پیروز شود."