Menu

الهامی: ۱۱ نفر هم باشیم، برد می‌خواهیم | ورزش3

الهامی: ۱۱ نفر هم باشیم، برد می‌خواهیم | ورزش3
ورزش3

سرمربی نساجی مازندران امیدوار است تیمش در دیدار با مس رفسنجان به برتری برسد.

به گزارش "ورزش سه"، ساکت الهامی در نشست خبری پیش از دیدار با مس رفسنجان اظهار کرد: قبل از هر چیز باید از مهمان‌نوازی باشگاه مس رفسنجان که سنگ تمام گذاشتند، تشکر کنم. بازی فردا یک مسابقه سخت، پُرفشار و تاکتیکی خواهد بود. هر دو تیم شناخت کافی نسبت به یکدیگر دارند و خیلی از مسائل مربوط به تیم هم را می‌شناسند.

او ادامه داد: نساجی و مس می‌دانند که از بازی فردا چه چیزی می‌خواهند و فردا هر تیمی بتواند در بهترین شرایط زمانی از موقعیت خود استفاده کند، برنده بازی خواهد شد. تمرکز لازم و مدیریت در زمین در مسابقه فردا اهمیت زیادی دارد و اگر تیمی بتواند این کار را کند، به برتری خواهد رسید.

سرمربی نساجی مازندران اضافه کرد: مس یکی از تیم‌های خوب لیگ است، مجموعه و بازیکنان خیلی خوبی دارند و ما هم می‌دانیم که بچه‌ها با جسارت و تمام توان خودشان بازی خواهند کرد و ان‌شاالله یک مسابقه با کیفیت همراه با امتیازهای لازم را از این مسابقه بگیریم.

الهامی در خصوص غایبان نساجی در دیدار با مس رفسنجان ابراز کرد: اگر فردا فقط ۱۱ نفر هم باشیم، برای برد تلاش می‌کنیم. دو، سه بازیکن مصدوم داریم که نمی‌دانم به بازی فردا می‌رسند یا خیر و باید شرایط آنها را تا فردا ظهر مورد بررسی قرار بدهیم.