Menu

نویدکیا: باید قبول کنیم به موقعیت زیاد امتیاز نمی‌دهند | ورزش3

نویدکیا: باید قبول کنیم به موقعیت زیاد امتیاز نمی‌دهند | ورزش3
ورزش3

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از مصاف با پیکان به تمجید از بازیکنان این تیم و سرمربی آنها پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، محرم نویدکیا سرمربی تیم  فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار برابر پیکان بیان کرد: در مورد بازی با پیکان بازی های قبلی این تیم را دیدیم. درست است که دو بازی قبلی را از دست دادند؛ درست مثل ما مقل که بازی با استقلال را از دست دادیم؛ ولی پیکان تیم خیلی جوانی است، که جوانان فوق العاده با انگیزه ای دارد که خیلی جسورانه فوتبال بازی می کنند. این تیم خیلی می تواند برای تیم های دیگر خطرناک باشد؛ چون با این جسارتی که بازی می کنند و این میزان فشاری که به بازیکنان برای حضور در کارهای تهاجمی وارد می شود، نشان می دهد فلسفه خوبی توسط آقای حسینی برای آنها در نظر گرفته شده است.

او در همین رابطه ادامه داد: واقعا از نظر تاکتیکی فوق العاده تیم قوی ای هستند. شانسی فوتبال بازی نمی کنند. می دانند از فوتبال چه می خواهند و تمام تلاششان را می کنند تا خواسته های سرمربی تیمشان را انجام دهند. فکر می کنم تیم خیلی خوبی هستند. آقای حسینی خیلی تیم خوبی را جمع و جور کرده است؛ جوانان فوق العاده با انگیزه و فوق العاده با استعداد هم هستند و قطعا در آینده بیشتر از آنها خواهیم شنید.

محرم در بخش بعدی حرف هایش با اشاره به نقص تیمش در گلزنی و گرفتن امتیازات در تمامی بازی ها، اضافه کرد: امیدوارم بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم؛ کما اینکه ما در هفته های گذشته هم بازی های خوبی انجام داده ایم، ولی باید واقعیت را قبول کنیم که به بازی خوب و موقعیت زیاد امتیاز نمی دهند. باید بتوانیم گل بزنیم و امتیاز بگیریم و اگر این کار را نکنیم، قطعا به مشکل خواهیم خورد. امیدوارم فردا هواداران بازی خوبی ببیند و بتوانیم نتیجه خوبی هم بگیریم.

نویدکیا در بخش پایانی حرف هایش گفت: از هواداران ممنون که از تیم حمایت می کنند، با اینکه شرایط ایده آلی نیست از نظر بازی ها. درست است که ما بردهای بیشتری داشته ایم ولی به همان نسبت باخت های بیشتری هم داشته ایم. امیدوارم همینطور حمایت کنند تا روز به روز از ما حمایت کنند و رو به جلو برویم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پایان نشست خبری سال نو میلادی را تبریک گفت.