Menu

سیدعباسی: بازی با استقلال یک فرصت است | ورزش3

سیدعباسی: بازی با استقلال یک فرصت است | ورزش3
ورزش3

داوود سیدعباسی سرمربی پدیده معتقد است که جایگاه تیم او در انتهای جدول نیست.

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از دیدارهای هفته یازدهم لیگ برتر، استقلال و پدیده فردا در استادیوم ثامن شهر مشهد به مصاف هم می روند. دو تیم در وضعیت کاملا متفاوتی به سر می برند. مشهدی ها با تنها 2 تساوی و 8 شکست قعرنشین جدول رده بندی هستند و استقلال هم امتیاز با سپاهان صدرنشین، با 22 امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد.

داوود سیدعباسی سرمربی پدیده در نشست خبری پیش از دیدار فردا برابر استقلال گفت: جایگاه دو تیم را در جدول نگاه کنید، نشان دهنده همه چیز است. استقلال تیم خیلی خوب و باشخصیتی است، تیمی که دارای بازیکنان خیلی خوبی است، پیشینه‌ای خیلی قوی دارد و پرافتخار تیم ایران است. آنها در حال حاضر تیم اول لیگ و قابل احترام هستند، تمام توانمان را به کار می گیریم تا فردا یک بازی قابل قبول به عنوان نماینده استان خراسان جلوی تیم خوب استقلال به نمایش بگذاریم.

او در مورد اینکه تیمش برای دیدار فردا چند بازیکن محروم یا مصدوم دارد پاسخ داد: بله ما فردا محسن ربیع‌خواه و احسان حسینی را در اختیار نداریم.

سرمربی پدیده درباره اینکه تیم او در بازی با استقلال ملاثانی موقعیت های زیادی هدر داده و آیا برای دیدار فردا روی این ضعف کار کرده است، پاسخ داد: ما مهاجمان خوبی داریم، کسانی که سال‌هاست در فوتبال ایران بازی می‌کنند و عملکردشان نشان‌دهنده قابلیت‌هایشان است. بیشترین امیدواری ما خلق موقعیت‌هایی بود که توانستیم ایجاد کنیم که این امیدوارکننده است. اگر ایجاد موقعیت نمی‌کردیم باید نگران می‌شدیم. 

وی ادامه داد: با وجود دفاع فشرده استقلال ملاثانی، تیم ما موقعیت‌های متعددی ایجاد کرد. نه اینکه در زدن ضربات آخر بی‌دقت بوده باشیم، ضربات آخر را هم خوب زدیم اما عملکرد درخشان دروازه‌بان خوب استقلال ملاثانی و کم شانسی ما باعث از دست رفتن فرصت ها شد. بازیکنان ما قبلا امتحانشان را پس داده اند و روی این موضوع کار کرده‌ایم و امیدوارم از این به بعد بتوانیم از موقعیت هایمان بهتر استفاده کنیم. ولی همینکه موقعیت ایجاد کردیم امیدوار کننده بود.

سیدعباسی درباره دیدار فردا صحبت هایش را اینگونه ادامه داد: جایگاه استقلال در صدر جدول است و ما در انتهای جدولیم، ولی به اعتقاد من جایگاه تیم پدیده اینجای جدول نیست. قبل از اینکه به پدیده بیایم، چند بازی این تیم را دیدم و باید بگویم عملکرد خوبی داشتند. آقایان مهاجری و میثاقیان برای این تیم زحمت زیادی کشیدند. به ادامه لیگ امیدواریم. بازی با استقلال را یک فرصت می‌دانیم و نیمه پر لیوان را نگاه خواهیم کرد. بازیکنان ما برای بازی فردا هیجان دارند و می‌خواهند در دیداری سخت نتیجه خوبی بگیرند. امیدواریم بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم. تنها قولی که می توانم بدهم این است که تمام توان و تلاشمان را به کار بگیریم تا بازی خوبی را جلوی تیم خوب استقلال به نمایش بگذاریم.

وی درخصوص اینکه قرار بود تا پیش از دیدار با استقلال تکلیف کادرفنی مشخص شود اینگونه پاسخ داد: نهایتا تا شنبه هفته آینده مشکل مالی استفان کوزین حل می‌شود. هنوز هم امیدواریم مشکل او حل شود. با مدیربرنامه‌های استفان برای طلبش صحبت کردم و صحبت‌های‌مان امیدوارکننده بود. اول باید مشکل پول استفان را حل کنیم و سپس برای آمدنش وارد مذاکره خواهیم شد. تا قبل از بازی با استقلال قرار بود تکلیف نفر اول کادر فنی مشخص شود، ولی برای دیدار با پیکان و روز دوشنبه صد درصد مشخص خواهد شد.

سیدعباسی درباره اینکه قرار شد تمرینات تیم به مشهد منتقل شود، پاسخ داد: تمام تلاش ما روی همین موضوع است. ان شالله همکاری بیشتری در این زمینه صورت بگیرد. نه اینکه همینطور فقط جلو برویم چون اتفاقی رخ نمی دهد. باید فعل و انفعال و کنش و واکنشی صورت بگیرد. اگر قرار باشد با همین فرمان جلو برویم که اینکار را می کنیم. ولی اگر قرار است اتفاقی بیفتد باید تعامل صورت بگیرد. برخی از دوستان به موضوع واقف هستید، اما بهتر است به حاشیه‌ها دامن نزنیم و کمک کنیم تا در آرامش این مسائل حل شود. اگر هم چیزی وجود دارد، سعی کنیم یک نوعی نشان دهیم که به سمت مثبت برویم. چیزی هم اگر هست، آن را کات کنیم.