Menu

او اسلحه آشکار است نه اسلحه پنهان | ورزش3

او اسلحه آشکار است نه اسلحه پنهان | ورزش3
ورزش3

نمایش خوب مهدی قایدی در بازی با عجمان و الظفره نشان داد او برای حضور در ترکیب ثابت شباب الاهلی بازیکن شایسته ای است و بهتر از این جواب خواهد داد که به عنوان بازیکن ذخیره وارد میدان شود.

به گزارش "ورزش سه"، هفته ها بود مهدی علی از مهدی قایدی به عنوان بازیکن ذخیره در ترکیب بهره می برد و معمولا او را در نیمه دوم وارد میدان می کرد. هر چند مهدی قایدی در چنین بازی هایی هم تلاش می کرد بازیکن تاثیر گذاری در ترکیب شباب الاهلی باشد اما مسابقاتی بود که نهایت تلاش او منجر به تساوی کشاندن بازی می شد اما در مصاف با عجمان و الظفره؛ شباب الاهلی با برد میدان را ترک کرد با اینکه مهدی قایدی زننده گل نبود.

در مصاف با عجمان که تیم شباب الاهلی با نتیجه دو بر یک برنده شد مهدی قایدی آغاز گر گل دوم شباب الاهلی بود. روی یک کار ترکیبی و در حالی که می رفت توپ اوت شود مهدی قایدی آن را به پشت محوطه جریمه حریف پاس داد و ادامه شاهد پاس توی عمق و گل دوم شباب الاهلی بودیم. در مصاف با الظفره که این بازی هم در چارچوب جام حذفی برگزار شد مهدی قایدی زمینه ساز تک گل تیمش شد. با گلی که از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. البته مهدی قایدی در این بازی می توانست نام خود را به عنوان گلزن ثبت کند که در یک موقعیت تک به تک فرصت خوب گلزنی را از دست داد. جالب اینکه مهدی قایدی در هر دو بازی در دقایق پایانی بازی تعویض شد. این همان چیزی بود که پیش تر کارشناسان فوتبال به مهدی علی می گفتند. اینکه از مهدی قایدی به عنوان یک بازیکن توانمند در ترکیب ابتدایی استفاده کن و هر گاه احساس کردی که او توان لازم را برای تاثیرگذاری در ترکیب تیم از دست داد او را تعویض کن. به واقع تاکید کارشناسان فوتبال در امارات به مهدی علی این بود که به جای اینکه بخواهی از مهدی قایدی به عنوان بازیکن ذخیره و اسحله پنهان استفاده کنی از او به عنوان یک اسلحه آشکار استفاده کن و اول به حریف ضربه بزن نه از اینکه از حریف ضربه بخوری و بعد او را به میدان بفرستی.

نیمکت نشینی مهدی قایدی در ترکیب شباب الاهلی بارها و بارها مورد اعتراض تماشاگران باشگاه هم بود که با سعه صدر مهدی قایدی و در نهایت تغییر دیدگاه مهدی علی به پایان رسید و به نظر می رسد در بازی های آتی شباب الاهلی هم این بازیکن به عنوان یکی از یازده بازیکن اصلی تیمش وارد میدان شود. مهدی قایدی در دو بازی اخیر تیمش اگر چه گل نزد اما یکی از بازیکنان اثر گذار تیمش بود بطوریکه حتی در پایان بازی با الظفره به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.