Menu

رانگنیک: باکسینگ دی؟ مشتاقانه منتظر آن هستم | ورزش3

رانگنیک: باکسینگ دی؟ مشتاقانه منتظر آن هستم | ورزش3
ورزش3

رالف رانگنیک، سرمربی منچستریونایتد، معتقد است که باید تصمیماتی در رابطه با تقویم فشرده مسابقات گرفته شود.

به گزارش "ورزش سه"، منچستر یونایتد در یک هفته اخیر روزهای سختی را پشت سر گذاشت. ابتلای چند نفر از اعضای این باشگاه به کرونا باعث شد که تمرینات تیم رالف رانگنیک برای چند روز لغو شود اما حالا به نظر می‌رسد که شرایط شیاطین سرخ به حالت عادی بازگشته است.

رالف رانگنیک، سرمربی منچستر یونایتد، درباره شرایط تیمش گفت: "همان طور که می‌دانید هفته گذشته آخرین تمرین را در روز پنجشنبه انجام دادیم. در آن روز هشت بازیکن غایب و تنها سه دروازه بان داشتیم و بعد از آن هم برای چهار روز تمرین را تعطیل کردیم تا زنجیره شیوع ویروس کرونا را قطع کنیم. با این حال اکنون شرایط بهتر شده و پیشرفت قابل توجهی داشته‌ایم."

رانگنیک همچنین درباره مسابقات باکسینگ دی و تقویم فشرده رقابت‌ها در انگلیس نیز گفت: "من فکر می‌کنم که ما باید به این سنت بزرگ پایبند باشیم و به آن احترام بگذاریم. من برای اولین بار در دوران مربیگری خود مشتاقانه منتظر آن هستم. البته ممکن است دو موضوع دیگر نیز وجود داشته باشد که در گذشته مورد بحث قرار گرفته است‌. در واقع انگلیس تنها کشوری است که دو جام حذفی برگزار می کند.

پیش از این در فرانسه نیز چنین شرایطی وجود داشت اما آن ها نیز یکی دو سال پیش یکی از آنها را کنار گذاشتند. این چیزی است که می توانیم درباره آن بحث کنیم. من می‌دانم که جام اتحادیه برای باشگاه های دسته سوم و چهارم و مسائل مالی آنها ضروری است اما تقویم فشرده مسابقات چیزی است که باید درباره آن بحث کنیم."