Menu

بازدید رئیس فدراسیون فوتبال از آکادمی زنان سپاهان (عکس) | ورزش3

بازدید رئیس فدراسیون فوتبال از آکادمی زنان سپاهان (عکس) | ورزش3
ورزش3

شهاب‎الدین عزیزی‌خادم در کنار مدیرعامل و سرمربی تیم فوتبال مردان سپاهان از نزدیک بازدیدی از آکادمی فوتبال زنان سپاهان داشت.

به گزارش "ورزش سه" در حاشیه سفر رئیس فدراسیون فوتبال به استان اصفهان و شرکت در مجمع استانی و هم‌چنین نشست با هیات‌های فوتبال سراسر کشور، شهاب‌الدین عزیزی‌خادم در دو باشگاه اصفهانی سپاهان و ذوب‌آهن هم حاضر شد و از نزدیک عملکرد دو باشگاه را زیرنظر گرفت.

یکی از بازدیدهای عزیزی‌خادم از آکادمی فوتبال زنان سپاهان بود؛ در این بازدید، محمدرضا ساکت مدیرعامل و محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال مردان سپاهان نیز رئیس فدراسیون فوتبال را همراهی می‌کردند و شهاب‌الدین عزیزی‌خادم برای دختران طلایی‌پوش سپاهان آرزوی موفقیت کرد.

گفتنی است که تیم فوتبال زنان سپاهان یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر فوتبال زنان ایران به شمار می‌رود و طلایی‌پوشان اصفهانی از 6 دیدار این فصل خود، 5 پیروزی را به دست آورده و در جمع تیم‌های مدعی قهرمانی به شمار می‌روند.

شایان ذکر بوده که تیم فوتبال زنان سپاهان اصفهان با 8 ملی‌پوش بیشترین بازیکن را در اردوی جدید تیم ملی فوتبال زنان داشته که نشان از فنی مثبت بازیکنان این تیم دارد.