Menu

ازدواج ستاره بارسلونا در روزهای گمانه‌زنی و شایعات | ورزش3

ازدواج ستاره بارسلونا در روزهای گمانه‌زنی و شایعات | ورزش3
ورزش3

مراسم ازدواج عثمان دمبله بال فرانسوی بارسا در دومین روز از تعطیلات زمستانی برگزار شد.

به گزارش "ورزش سه"، رسانه های فرانسوی با انتشار ویدیوها و تصاویری خبر از ازدواج عثمان دمبله دادند. در روزهایی که شایعات پیرامون آینده دمبله بسیار زیاد است و برخی رسانه ها خبر از توافق برای تمدید او هم داده اند، او در دومین روز از تعطیلات زمستانی مراسم ازدواج خود را برگزار کرد. جالب اینکه در تصاویر منتشر شده، یکی از میهمانان، دایوت اوپامکانو مدافع بایرن مونیخ است.

دمبله تابستان 2017 با رقم 105 + 40 میلیون یورو از دورتموند به بارسا پیوست ولی هرگز نتوانست روندی ثابت را پشت سر بگذارد و بیشتر درگیر مصدومیت ها بود. فصل گذشته او بالاخره توانست بازی هایی در خور نام و اعتبارش انجام دهد و فصل جاری هم پس از مدت ها دوری از میادین، بیش از یک ماه است که شرایط بازی را پیدا کرده و سخت نیز مورد توجه ژاوی سرمربی جدید بارسا قرار دارد. 

دمبله که ستاره ای پرحاشیه و بی انضباط نیز بود، مدتی است که به زندگی بیرون فوتبال خود سر و سامان داده و حرفه ای تر رفتار می کند. 

او سبک زندگی اش را تغییر داده و دیگر خبری از شب نشینی های طولانی نیست. دمبله فیزیوتراپ، بدنساز و آشپز اختصاصی دارد، زودتر از گذشته در تمرینات حاضر می شود و قصد دارد به بهترین شکل پاسخ اعتماد ژاوی را بدهد. 

با منتشر شدن خبر ازدواج دمبله حالا شاید بهتر بتوان دلیل این همه تغییر رادیکال در زندگی فوتبالی و غیر فوتبالی او را درک کرد. دمبله اگر در نهایت تمدید کند، بارسا می تواند خوشحال باشد که از این پس با بازیکنی بالغ‌تر روبرو خواهد بود.