Menu

مطهری: این شیوه بیانیه نویسی اصلا قشنگ نیست | ورزش3

مطهری: این شیوه بیانیه نویسی اصلا قشنگ نیست | ورزش3
ورزش3

مربی پرسپولیس به انتقاد از شیوه بیانیه نویسی که از سوی باشگاه‌ها دنبال می شود پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، حمید مطهری مربی پرسپولیس در آستانه بازی این تیم مقابل ذوب آهن درباره شرایط تیمش گفت: همیشه صحبت کردم که بازی های لیگ هر کدام برای ما مثل فینال می ماند و سعی می کنیم بازی به بازی پیش برویم و خودمان را به حریفان دیکته کنیم. تیم ذوب آهن هم تیم خوبی است و از نفرات خوبی بهره می برد.

وی درباره بیانیه باشگاه ذوب آهن و تغییر کمک داور این بازی گفت: نظر شخصی خودم است و نظر باشگاه ما نیست. من مخالف اینگونه بیانیه ها هستم. همین کمک داور محترم کمک بازی با نفت آبادان هم بودند و آن گل ما را نپذیرفت. اگر ما هم بخواهیم هر بار بیانیه بدهیم کار قشنگی نیست. این کارها طبیعی است و تیم ها بعضی اوقات متضرر می شوند و بعضی اوقات هم نفع می برند.

مربی پرسپولیس درباره نمایش بازیکنان جوان این تیم (شجاعی و شریفی) و حضور آنها در ترکیب اصلی گفت: همیشه گفتم که تیم ما تیمی است که از نظر کار تیمی فوق العاده است. تمامی بازیکنان ما که ارزشمند است در این کار قرار می گیرند و این بازیکنان هم به بهترین شکل کار درخواستی ما را انجام می دهند. در طول فصل هم قطعا به همه بازی خواهد رسید و مهم این است که کارهای تاکتیکی را به بهترین شکل دنبال کنند.