Menu

آبرو و شرف تیم ما می‌رود ولی کسی پشت‌مان نیست | خبرآنلاین

آبرو و شرف تیم ما می‌رود ولی کسی پشت‌مان نیست | خبرآنلاین
خبرآنلاین

مهاجم تیم فوتبال پدیده مشهد گفت:داور مثل هلو بازیکن ما را اخراج کرد و قشنگ انگار یتیم هستیم و هر کسی می‌رسد به سر ما می کوبد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مهدی شریفی بعد از شکست تیمش مقابل استقلال اظهار داشت: وقتی بازیکن ما را به استادیوم راه نمی‌دهند همین اتفاقات رخ می‌دهد. در بیرون از زمین کسی پشت این تیم نیست، تا وقتی مشکلات ادامه داشته باشد این تیم همین است.

وی افزود: داور هر کاری دلش می‌خواهد انجام می‌دهد چون با خودش می‌گوید کسی پشت این تیم نیست.آبرو و شرف تیم ما می‌رود ولی کسی پشت ما نیست.همین بازی با استقلال باعث شده 4 نفر بیایند و بروند وگرنه کسی را اینجا نمی‌بینید.

مهاجم پدیده تاکید کرد:مسئولان استان پشت تیم بیایند، تا کِی می‌خواهید با هم بد باشید؟ مگر می‌شود بازیکن تیم ما را روی سکو راه ندهند؟ داور مثل هلو بازیکن ما را اخراج کرد.قشنگ انگار یتیم هستیم و هر کسی می‌رسد در سر ما می کوبد.

شریفی خاظر نشان کرد: اسم هر کدام از بازیکنان ما را یک تریلی نمی‌کشد ولی بعد از 11 هفته 2 امتیاز داریم. باز هم می‌گویم این بازیکنان کیفیت خوبی دارند، این همه مربی تغییر کرد ولی مشکلات اینها نیستند. مقامات استان باید پشت این تیم باشند. اگر قرار باشد با هم لج کنید هیچ کاری پیش نمی رود.

وی در خصوص اینکه مجموعه باشگاه هم در این مشکلات مقصر است گفت:سر کادر فنی ما را بریدند. من حرفم این است حق ما هر روز پایمال می شود. نمی‌دانم مشکل کجاست ولی کاری کنند مشکلات حل شود.

بیشتر بخوانید:

توضیح جنجالی درباره نقش وزیر در پرسپولیس و استقلال

رقابت ستارگان سابق سرخابی برای عنوان بهترین گل لیگ قهرمانان آسیا

پیشنهاد بارسلونا به فوتبالیست ایرانی

253 251