Menu

یک انتقاد؛ زنان هم پیشکسوت فوتبالی دارند! (عکس) | ورزش3

یک انتقاد؛ زنان هم پیشکسوت فوتبالی دارند! (عکس) | ورزش3
ورزش3

کاپیتان سابق تیم‌های ملی فوتبال و فوتسال زنان واکنش جالبی نسبت به مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال زنان داشت.

به گزارش "ورزش سه"، صبح امروز مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال زنان ایران با حضور مسئولان فدراسیون فوتبال، پیشکسوتانی چون حسین کلانی، حسن روشن، بیژن ذوالفقار نسب و مجید نامجومطلق و البته معاون رئیس جمهور در امور زنان و معاون وزیر ورزش در امور زنان و اعضای تیم ملی فوتبال زنان برگزار شد؛ ضمن آن‌که دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال مردان و وحید هاشمیان دستیارش هم جزو میهمان ویژه مراسم امروز بودند.

مراسم بدرقه باشکوهی که برای اولین اعزام تاریخ فوتبال ملی زنان ایران به جام ملت‌های آسیا برگزار شد؛ چرا که قرار است ایراندوست و شاگردانش ساعت 23:30 امشب به وقت تهران با پروازی اختصاصی عازم بمبئی هند شوند و پنجشنبه هفته جاری نیز نخستین مسابقه خود را مقابل تیم میزبان انجام می‌دهند.

بعد از پایان مراسم، نیلوفر اردلان که سابقه کاپیتانی در تیم‌های ملی فوتبال و فوتسال زنان را دارد و در حال حاضر در کسوت سرمربی تیم فوتسال زنان پیکان است، واکنش جالبی به مراسم بدرقه داشت و گلایه‌ای به حقی را نسبت به مراسم برگزار شده ارائه کرد.

اردلان با تمجید از رویکرد حمایتی فدراسیون فوتبال از فوتبال زنان و هم‌چنین حضور پیشکسوتان نامدار فوتبال ایران، به موضوع جالبی اشاره کرد و این‌چنین در استوری اینستاگرامی‌اش نوشت که فوتبال زنان هم پیشکسوت دارد و آیا «جای زنان پیشکسوت در مراسم امروز خالی نبود؟»