Menu

دردسرهای پرسپولیس برای جذب بازیکن مورد نظر یحیی | خبرآنلاین

دردسرهای پرسپولیس برای جذب بازیکن مورد نظر یحیی | خبرآنلاین
خبرآنلاین

فارس نوشت: با اتفاقات رخ داده در هفته‌های خیر، به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس قید جذب بازیکن برزیلی را بزند!

از 19 خرداد سال جاری بود که خبر جذب کاسیانو مهاجم برزیلی تیم ویزلای پرتغال در رسانه‌های ایرانی مطرح شد. پیشتر باشگاه پرسپولیس اعلام کرده بود که به دنبال جذب این مهاجم است تا خط حمله خود را تقویت کند اما تا امروز که حدود 40 روز از این خبر گذشته نه تنها کاسیانو به پرسپولیس ملحق نشده بلکه هر روز اخبار جدیدی از درخواست‌های این بازیکن به گوش می‌رسد.

باشگاه پرسپولیس با این وجود اما به دنبال جذب کاسیانو بود و با خیلی از شرط‌های او موافقت کرد اما این موضوع باز هم باعث نشد تا کاسیانو پرسپولیسی شود. این بازیکن حتی خواهان منزلی در زعفرانیه تهران بود تا مشخص شود برخی از داخل کشور به دنبال خط دادن به کاسیانو هستند تا حضور در پرسپولیس با هزینه بیشتری همراه باشد. این در حالی است که باشگاه پرسپولیس پیشنهاد مالی خوبی نسبت به قرارداد فعلی کاسیانو با ویزلا به این بازیکن داده بود!

جالب اینجاست که بدانید در آخرین دور مذاکرات باشگاه پرسپولیس با کاسیانو، 5 مدیر برنامه نقش داشته‌اند که این موضوع باعث به وجود آمدن گره بزرگی در این نقل و انتقال شد. حتی گفته می‌شود برخی از مدیربرنامه‌ها و دلالان مرتبط با این بازیکن، درخواست چند ده هزار دلاری داشته‌اند تا زمینه حضور کاسیانو در تهران را فراهم کنند که البته باشگاه پرسپولیس زیر بار این درخواست عجیب نرفت تا بابت جذب بازیکن، به برخی از این دلالان باج ندهد!

با این همه و درست در روزهایی که مسئولان باشگاه پرسپولیس منتظر امضای قرارداد از سوی این بازیکن برزیلی هستند حالا خبر مصدومیت کاسیانو مطرح شده و به نظر می‌رسد این موضوع خط پایانی باشد بر جذب پر حاشیه این بازیکن برزیلی! گفته می‌شود به دلیل این مصدومیت، کاسیانو چند هفته باید از تمرینات دور باشد که در صورت صحت این خبر، جذب چنین بازیکنی فارق از همه حواشی به وجود آمد، از نظر فنی به صلاح نیست.

حالا باید دید که باشگاه پرسپولیس با شرایط به وجود آمده همچنان به خرید کاسیانو اصرار دارد و یا اینکه به سراغ گزینه جدیدی خواهد رفت؛ گزینه‌هایی که به نظر می‌رسد جذب آنها به دلیل مسائل مالی خیلی امکان پذیر نخواهد بود!

258 258