Menu

سامسونگ درحال کار روی تلفن همراهی با نمایشگر کشویی است

سامسونگ درحال کار روی تلفن همراهی با نمایشگر کشویی است
تک فارس

سامسونگ یکی از اولین شرکت‌هایی است که ایده گوشی‌های تاشو را به عمل تبدیل کرد، اما این غول کره‌ای به همین بسنده نکرده است و حالا روی محصولی کار می‌کند که نوعی قابلیت دیگری دارد. درواقع این گوشی هوشمند نمایشگری با حالت کشویی دارد که بزرگ‌تر می‌شود. هنوز مشخصاتی دیگر از این گوشی دردسترس نیست و معلوم نیست کی به تولید انبود خواهد رسید.

دور از انتظار نیست که سامسونگ روی چنین طرحی کار کند، زیرا چندوقت پیش بود که این شرکت از نمایشگرهای منعطف و رول شونده خود رونمایی کرد. همچنین این شرکت پتنتی را در همین راستا ثبت کرده است.

سامسونگ تنها شرکتی نیست که روی این ایده کار می‌کند، ال‌جی نیز در صدد است تا بتواند اولین گوشی هوشمند با نمایشگر کشویی را روانه بازار کند. در همین راستا، این شرکت نیز چند پتنت را به ثبت رسانیده است.

چه سامسونگ و یا چه ال‌جی، هرکدام که بتوانند اولین گوشی با نمایشگر کشویی را روانه بازار کند اهمیت چندانی ندارد، بلکه موضوع مهم این است که اجرای این ایده چه واکنش‌هایی را از طرف مصرف‌کنندگان دارد و چه انتظاراتی را به‌وجود می‌آورد. اگر این ایده بتواند بازار هدف مشخصی را مدنظر قرار دهد که خب مشخصا می‌تواند موفق شود، ولی اگر مانند گلکسی فولد عمل کند ممکن است هیچگاه یا حداقل به این زودی‌ها به موفقیت چشم‌گیر نرسد.