Menu

سامسونگ: معرفی گوشی گلکسی F41 با باتری ۶۰۰۰mAh

سامسونگ: معرفی گوشی گلکسی F41 با باتری ۶۰۰۰mAh
تک فارس

با کمک باتری ۶۰۰۰mAh گلکسی F41 سامسونگ می‌توانید ۲۶ ساعت ویدیو پخش کنید، ۱ روز مکالمه کنید یا ۲۱ ساعت وب‌گردی انجام دهید. این گوشی در هند طراحی و تولید شده و هدف بازاریابی آن نیز نسل جوان می‌باشد. البته به نوعی می‌توان گفت که یک گلکسی M31 درون این گوشی مخفی شده است. گوشی F41 دارای نمایشگر سوپر آمولد با وضوح +۱۰۸۰p، پوشش ۱۱۰ درصدی رنگی NTSC و روشنایی ۴۲۰ نیت می‌باشد. در این گوشی از پردازنده اگزینوس ۹۶۱۱ و اندروید ۱۰ با رابط کاربری One UI 2.1 استفاده شده است.

سامسونگ: معرفی گوشی گلکسی F41 با باتری ۶۰۰۰mAh

گلکسی F41 دارای ۶ گیگابایت رم و حافظه‌های ۶۴ یا ۱۲۸ گیگابایت می‌باشد و درگاه حافظه خارجی نیز برای آن درنظر گرفته شده است. در بخش دوربین نیز شاهد یک سنسور ۶۴ مگاپیکسلی اصلی در عقب و سنسور ۳۲ مگاپیکسلی سلفی در جلو هستیم. با کمک قابلیت Single Take کاربران می‌تواند به‌طور همزمان ۷ عکس و ۳ ویدیو ثبت کنند. دوربین عقب توانایی ضبط ویدیو با کیفیت ۴K و حالت‌های هایپرلپس و بومرنگ را دارد. همچنین یک سنسور ۸ مگاپیکسلی با زاویه باز ۱۲۳ درجه و یک سنسور تشخیص عمق نیز در ماژول دوربین پشتی قرار گرفته‌اند. سنسور تشخیص اثر انگشت نیز در پشت دستگاه تعبیه شده است.

سامسونگ: معرفی گوشی گلکسی F41 با باتری ۶۰۰۰mAh

این گوشی همراه با یک شارژر ۱۵ واتی عرضه می‌شود و برای شارژ کامل نیاز به ۲ ساعت و ۴۰ دقیقه زمان خواهد داشت. گلکسی F41 از روز جمعه ۲۵ مهرماه (۱۶ اکتبر) در هند عرضه خواهد شد. نسخه ۱۲۸ گیگابایتی در زمان فروش ویژه ۱۶۵۰۰ روپیه و بعد از آن با قیمت ۱۸۰۰۰ روپیه به فروش خواهد رسید.