Menu

سری وان‌پلاس ۷ در به‌زودی به اندروید ۱۱ مجهز می‌شوند

سری وان‌پلاس ۷ در به‌زودی به اندروید ۱۱ مجهز می‌شوند
تک فارس

وان پلاس به‌تازگی به‌روزرسانی اندروید ۱۱ را برای گوشی‌های وان پلاس ۸ و ۸ پرو در دسترس قرار داده است. بسیاری از کاربران در انتظارند تا این به‌روزرسانی را در مدل‌‌های ۲۰۱۹  این شرکت نیز شاهد باشند. منظور از مدل‌های ۲۰۱۹، وان‌پلاس ۷، ۷ پرو، ۷T پرو و نسخه‌‌های ۵G است.

با استناد به وان‌پلاس، گوشی‌های هوشمند ۲۰۱۹ این شرکت قرار است در ماه دسامبر میزبان اندروید ۱۱ باشند. این خبر به نقل از سخنگوی وان‌پلاس در گفتگو با سایت اندروید آثورتی (Android Authority) منتشر شده است. نکته عجیب این است که در این بین اشاره‌ای به وان پلاس نورد (Nord) نشده است، میان رده‌ای که چند وقت پیش با سیستم‌عامل اندروید ۱۰ وارد بازار شد.

نکته امیدوارکننده برای کاربران این است که خبر یادشده صحبتی مختص بخش وان‌پلاس است و به‌روزرسانی اندروید ۱۱ نورد تا سال جدید میلادی به تأخیر نخواهد افتاد. برای این شرکت جالب نیست که سخن از به‌روزرسانی‌های سریع به میان آورد، اما در واقعیت خلاف آن عمل کند.

باید به این نکته اشاره کرد که روز گذشته موجودیت گوشی وان‌پلاس ۸T رسماً تأیید شد، محصولی که قرار است از روز اول دارای سیستم‌عامل اندروید ۱۱ باشد.