Menu

گوشی وان‌پلاس ۹ اواسط ماه مارس سال آینده معرفی می‌شود

گوشی وان‌پلاس ۹ اواسط ماه مارس سال آینده معرفی می‌شود
تک فارس

شرکت وان‌پلاس علاوه‌بر این‌که روی گوشی‌های میان‌رده تمرکز می‌کند نگاهی نیز به گوشی‌های بالارده نیز دارد و در این بخش نیز بسیار خوب عمل کرده است. پرچمدار آینده این شرکت چینی واقع در شنزن، وان‌پلاس ۹ خواهد بود که امروز اطلاعات جدیدی از زمان حدودی عرضه آن به بیرون درز کرد.

به گفته یکی از منابع نزدیک به AndroidCentral، سری وان‌پلاس ۹ زودتر از انتظار معرفی خواهد شد. به بیان دقیق‌تر، منابع می‌گویند که این گوشی در اواسط ماه مارس سال ۲۰۲۱ معرفی خواهد شد، اگرچه این شرکت هنوز تاریخ دقیق معرفی آن را مشخص نکرده است.

اگر به یاد داشته باشید، گوشی وان‌پلاس ۸ در ماه آپریل وارد بازار شد، بنابراین اگر وان‌پلاس موفق شود این گوشی را در ماه مارس معرفی کند، یک ماه زودتر از پرچمدار جدید خود رونمایی خواهد کرد. متاسفانه تا این زمان هیچ اطلاعاتی از مشخصات، قیمت، طراحی و … این پرچمدار اطلاعی نداریم اما در این‌باره حدس‌هایی می‌توان زد.

به احتمال زیاد سری وان‌پلاس ۹ به پردازنده اسنپدراگون ۸۷۵ مجهز است و از نمایشگری با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتزی بهره می‌برد.  همچنین انتظار می‌رود که گوشی وان‌پلاس ۹ با گوشی وان‌پلاس ۸ تفاوت ظاهری چندانی نداشته باشد. در همین حال، سامسونگ قصد دارد سری گلکسی S21 را در ماه ژانویه عرضه کند و با این اتفاق، می‌توان انتظار داشت که هر دو شرکت به رقابت بپردازند و تنها زمان نشان خواهد داد که کدام برند موفق به رقابت با دیگری است.