Menu

شیائومی می نوت‌بوک ۱۴ با پردازنده نسل دهم Core i3 و وب‌کم در هند عرضه می‌شود

شیائومی می نوت‌بوک ۱۴ با پردازنده نسل دهم Core i3 و وب‌کم در هند عرضه می‌شود
تک فارس

شیائومی چند ماه پیش اعلام کرد که می نوت‌بوک ۱۴ و می نوت‌بوک ۱۴ هورایزن ادیشن (Mi Notebook 14 Horizon Edition) را در هند عرضه می‌کند. می نوت‌بوک ۱۴ از پردازنده Core i5 نسل دهم اینتل و می نوت‌بوک ۱۴ هورایزن ادیشن از Core i7 همان نسل بهره می‌برد. امروز، معاون شیائومی گلوبال و مدیرعامل بخش هند این شرکت، مانو کومار جین (Manu Kumar Jain) در توییتی اعلام کرد که این کمپانی قصد دارد یک مدل جدید از سری می نوت‌بوک ۱۴ را با پردازنده Core i3 عرضه کند.

تصویر به اشتراک‌گذاری شده نشان می‌دهد که این نوت‌بوک از ۲۵۶ گیگابایت حافظه SSD بهره می‌برد. همچنین، یک وب‌کم داخلی نیز برای آن در نظر گرفته شده است. با توجه به حاشیه کم مدل‌های می نوت‌بوک ۱۴ و می نوت‌بوک ۱۴ هورایزن ادیشن، این دستگاه‌ها فاقد وب‌کم داخلی هستند. برای جبران این مسئله، یک وب‌کم اچ‌دی در بسته‌بندی این محصولات تعبیه شده است.

می نوت‌بوک ۱۴ Core i3 ادیشن یک دستگاه سبک و صیقلی با وزن تنها ۱/۵ کیلوگرم است. قیمت این دستگاه هنوز مشخص نشده است. در حال حاضر، مدل‌هایی مثل می نوت‌بوک ۱۴ هورایزن با ۸ گیگابایت رم و ۵۱۲ گیگابایت حافظه NVMe با قیمت حدودی ۸۱۰ دلار و مدلی که ۵۱۲ گیگابایت SSD دارد با قیمت حدودی ۷۰۲ دلار عرضه می‌شود.

می نوت‌بوک ۱۴ با ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت SSD نیز با قیمت حدودی ۵۶۷ دلار و مدلی که ۵۱۲ گیگابایت SSD دارد با قیمت حدودی ۵۹۴ دلار عرضه می‌شود. هر دو مدل از گرافیک UHD بهره می‌برند. همچنین یک مدل با ۵۱۲ گیگابایت SSD و کارت گرافیک MX250 انویدیا نیز با قیمت حدودی ۶۶۲ دلار عرضه می‌شود.

می نوت‌بوک ۱۴ جدید نیز در چندین مدل عرضه می‌شود. احتمالاً قیمت پایه حدود ۴۷۳ دلار خواهد بود.