Menu

معرفی بهترین راه برای دانلود استوری از اینستاگرام

معرفی بهترین راه برای دانلود استوری از اینستاگرام
آی تی رسان

سریع‌ترین روش‌ دانلود استوری اینستاگرام، استفاده از برنامه دانلود استوری اینستاگرام است که در این مطلب می‌توانید آن را دانلود کنید.

بخش استوری اینستاگرام یکی از جذاب‌ترین قابلیت‌های این برنامه محسوب می‌شود، به طوری که تعداد استوری‌های روزانه انواع صفحات اینستاگرام از تعداد پست‌ها پیشی گرفته و خیلی از کاربران این شبکه اجتماعی نیز تنها برای تماشای آخرین استوری‌ها به اینستاگرام سر می‌زنند. با وجود محبوبیت بخش استوری در اینستاگرام، حتما برایتان پیش آمده که از یک استوری خوشتان بیاید و بخواهید آن را دانلود کنید.

دانلود استوری از اینستاگرام راه‌های مختلفی دارد اما محبوب‌ترین و سریع‌ترین روش‌های دانلود استوری، استفاده از برنامه دانلود استوری اینستاگرام و یا استفاده از سایت‌های دانلود استوری از اینستاگرام است. با انواع برنامه دانلود استوری، می‌توانید به این شبکه اجتماعی لاگین شوید و با یک آپشن اضافی در بخش استوری‌ها، ویدیوها یا تصاویر این بخش را دانلود کنید. همچنین سایت‌های دانلود استوری اینستاگرام نیز این قابلیت را به شما می‌دهند که با وارد کردن آدرس استوری در سایت، آن استوری را دانلود کنید.

به دلیل سهولت و محبوبیت برنامه‌های دانلود استوری اینستاگرام، قصد داریم در این مطلب 3 برنامه برتر دانلود استوری را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید:

بهترین انتخاب دانلود استوری از اینستاگرام

اپلیکیشن Story Saver for Instagram – Assistive Story

معرفی بهترین راه برای دانلود استوری از اینستاگرام

برنامه Story Saver for Instagram – Assistive Story یک اپلیکیشن تخصصی برای دانلود استوری‌ها تصویر، ویدیو و IGTV محسوب می‌شود، اگر به دنبال دانلود پست‌ها و استوری‌های اینستاگرام هستید، ما Story Saver for Instagram – Assistive Story را به شما پیشنهاد می‌دهیم. این برنامه راحت‌ترین، سریع‌ترین و بهترین راه دانلود استوری را در اختیار شما می‌دهد. با اتصال برنامه به اینستاگرام، تمام استوری‌های صفحه‌هایی که دانلود کرده‌اید، به نمایش در‌می‌آید و تنها با انتخاب صفحه مورد نظر، به تمام استوری‌های آن دسترسی خواهید داشت و می‌توانید استوری‌ها را دیده و یا آن‌ها را دانلود کنید. در این برنامه تمام تصاویر، ویدیو‌ها و استوری‌ها به صورت یک گالری تصویر یا فیلم به نمایش در می‌آید و تماشا یا دانلود آن‌ها بسیار آسان خواهد بود. اگر اهل کامنت گذاشتن و دایرکت دادن نیستید و تنها برای دیدن پست‌ها و استوری‌ها به سراغ اینستاگرام می‌روید، برنامه Story Saver for Instagram – Assistive Story می‌تواند تمام نیاز شما را برطرف سازد. با این برنامه حتی دیگر به سراغ اپلیکیشن اصلی اینستاگرام نخواهید رفت و با همین اپلیکیشن می‌توان تمامی پست‌ها، ویدئو‌ها و استوری‌ها را به صورت یکپارچه و منظم تماشا و موارد دلخواه را دانلود کرد.

برنامه Story Saver for Instagram – Assistive Story یک میلیون‌بار از گوگل‌پلی دانلود شده و امتیاز 4.6 را دریافت کرده است. این اپلیکیشن تبلیغات درون برنامه‌ای بسیار محدودی دارد و از این بابت آزاردهنده نیست.

معرفی بهترین راه برای دانلود استوری از اینستاگرام
معرفی بهترین راه برای دانلود استوری از اینستاگرام

 

این مطلب را نیز مشاهده کنید: روش‌های کاهش مصرف اینترنت اینستاگرام

دانلود استوری از اینستاگرام با Downloader for Instagram Video & Photo

معرفی بهترین راه برای دانلود استوری از اینستاگرام

این برنامه یکی از بهترین انتخاب‌ها برای دانلود استوری‌های اینستاگرام است. البته با نصب Downloader for Instagram نه تنها می‌توانید استوری‌ها را دانلود کنید، بلکه می‌توان تصاویر پست‌ها، ویدئو‌ها و فیلم‌های IGTV را بارگیری کرد. استفاده از این برنامه بسیار آسان است، تنها کافیست آن را دانلود کرده و اجرا کنید. سپس از داخل Downloader for Instagram برنامه وارد اینستاگرام بشوید. در این قسمت از منو سه نقطه در قسمت بالا سمت راست صفحه، گزینه Copy the post link را انتخاب کنید. با اینکار به صورت خودکار به برنامه Downloader for Instagram بازمی‌گردید و عکس یا ویدئو دانلود شده را خواهید دید. با این برنامه می‌توانید کپشن، متن و هشتگ‌های پست مورد نظر را نیز کپی کنید و از آن‌ها مستقیما در پست خود استفاده نمایید.

همچنین برای دانلود استوری بخشی جداگانه با نام Insta Story Downloader در منو برنامه وجود دارد که با ورود به آن، تمام صفحاتی که استوری دارند نشان داده می‌شوند که با ورود به هر صفحه تنها استوری‌های آن صفحه به نمایش درمی‌آید که می‌توانید با انتخاب موارد دلخواه، آن‌ها را دانلود کنید. تبلیغات درون برنامه‌ای این اپلیکیشن می‌تواند آزاردهنده باشد. این برنامه بیش از 10 میلیون بار از گوگل‌پلی دانلود شده و نمره 4.3 را از کاربران دریافت کرده است.

معرفی بهترین راه برای دانلود استوری از اینستاگرام

 

این مطلب را نیز مشاهده کنید: آموزش تغییر فونت فارسی و انگلیسی در اینستاگرام

دانلود استوری اینستاگرام با FastSave for Instagram

معرفی بهترین راه برای دانلود استوری از اینستاگرام

اپلیکیشن FastSave for Instagram نیز یکی از بهترین برنامه‌های دانلود استوری، عکس و فیلم از اینستاگرام است. این برنامه با روشی متفاوت اما ساده، تصاویر، ویدئو‌ها و استوری‌های اینستاگرام را دانلود می‌کند. کار با FastSave for Instagram بسیار آسان است. اپلیکیشن را باز کرده و سپس گزینه Open Instagram را بزنید تا وارد اینستاگرام شوید، حال تنها کافیست از قسمت منو سه نقطه تصویر، ویدئو، استوری یا فیلم IGTV که می‌خواهید داشته باشید، گزینه Share to… را لمس کرده و در صفحه بعد برنامه FastSave for Instagram را انتخاب کنید.

این مطلب را نیز مشاهده کنید: معرفی 10 پیج رکورددار تعداد فالوور در اینستاگرام

برنامه FastSave for Instagram با روشی آسان و سریع‌به صورت حرفه‌ای تمام تصاویر و ویدئو‌های مد نظر شما در شبکه اجتماعی اینستاگرام را دانلود می‌کند. این برنامه بیش از 10 میلیون بار از گوگل‌پلی دانلود شده و نمره 4.1 را از کاربران دریافت کرده است. تبلیغات درون برنامه‌ای این اپلیکیشن می‌تواند آزاردهنده باشد.

معرفی بهترین راه برای دانلود استوری از اینستاگرام
معرفی بهترین راه برای دانلود استوری از اینستاگرام