Menu

شیائومی سال آینده شارژری ۲۰۰ واتی را عرضه می‌کند

شیائومی سال آینده شارژری ۲۰۰ واتی را عرضه می‌کند
تک فارس

سه ماه قبل، شیائومی می ۱۰ الترا (Mi 10 Ultra) را منتشر کرد، اولین گوشی هوشمندی که از شارژ سریع ۱۲۰W پشتیبانی می‌کند. با استناد به اطلاعات جدیدی که دیجیتال چت استیشن (Digital Chat Station) در ویبو منتشر کرده است، شرکت سازنده چینی در حال حاضر مشغول کار بروی یک گوشی جدید است که از شارژ ۲۰۰W پشتیبانی می‌کند.

در حساب کاربری که در بالا به آن اشاره شد، ادعا شده است که شیائومی قصد دارد اولین‌ شارژرهای ۲۰۰ واتی خود را در سال ۲۰۲۱ عرضه کند. شارژر سریع ۱۲۰ واتی می ۱۰ الترا می‌تواند باتری ۴,۵۰۰mAh این دستگاه را در ۲۳ دقیقه به‌طور کامل تغذیه کند، اما شارژر ۲۰۰ واتی در دست توسعه خواهد توانست این زمان را کوتاه‌تر و به کمتر از ۱۵ دقیقه برساند.

تجربه نشان داده است که شارژرهای سریع با توانی بالاتر از ۱۰۰ وات ظرفیت باتری‌ها را زودتر از حد انتظار کم می‌کنند. باید منتظر ماند و دید که شیائومی چگونه با استفاده از شارژر ۲۰۰ واتی خود از پس این چالش برمی‌آید.

در حساب کاربری یادشده همچنین اشاره شده است که شیائومی قصد ندارد در آینده نزدیک وارثی برای می میکس ۳ (Mi MIX 3) معرفی کند. در عوض این شرکت تمرکز خود را روی گوشی‌هایی با صفحه‌نمایش‌های منعطف و دوربین‌های زیر صفحه‌نمایش برای عرضه در ۲۰۲۱ خواهد گذاشت. بنا بر گزارش‌های اخیر، شیائومی در حال حاضر مشغول کار بروی یک گوشی منعطف است که از تراشه اسنپ‌دراگون کوالکون نیرو می‌گیرد و دوربین اصلی آن یک لنز ۱۰۸ مگاپیکسلی است.