Menu

چگونه رویداد One More Thing اپل را به صورت زنده تماشا کنیم؟

چگونه رویداد One More Thing اپل را به صورت زنده تماشا کنیم؟
تک فارس

همانطور که پیش از این مشخص شده بود، سومین رویداد مهم شرکت اپل، امشب ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران برگزار خواهد شد و می‌توان آن را به صورت مستقیم و زنده، از طریق سرویس یوتیوب مشاهده کرد.

رویداد «یک چیز دیگر» اپل، یکی از هیجان‌انگیزترین کنفرانس‌های امسال دنیای فناوری محسوب می‌شود چراکه سومین رویداد آنلاین اپل در سال ۲۰۲۰ میلادی‌ست و قرار است نخستین دستگاه‌های مک ساخته شده با پردازنده‌های اپل سیلیکون / Appe Silicon رونمایی گردد.

پیش‌بینی می‌شود محصولات مک بوک نخستین دستگاه‌های اپل باشند که به تراشه‌های سفارشی سری A مجهز گردند و مک بوک ایر ۱۳ اینچی و مک بوک پروی ۱۳ اینچی و شاید، نسخه ۱۶ اینچی مک بوک پرو نیز نخستین نسخه‌های این سری باشند که از فناوری مبتنی بر آرم بهره می‌گیرند.

رویداد «One More Thing» امشب، سه شنبه ۲۰ آبان ماه (۱۰ نوامبر ۲۰۲۰) ساعت ۲۱:۳۰ شب به وقت تهران برگزار خواهد شد.

برای تماشای این رویداد، می‌توانید از یکی از روش‌های زیر استفاده کنید:

  • تماشا از طریق کانال اپل در سرویس یوتیوب
  • تماشا از طریق وب‌سایت اپل
  • تماشا از طریق اپلیکیشن Apple TV روی دستگاه‌های پشتیبانی شده

جهت کسب اطلاعات بیشتر از این رویداد، و محصولاتی که می‌توانید منتظر رونمایی از آن‌ها باشید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله «از رویداد One More Thing اپل چه انتظاراتی داریم؟» را از این نشانی مطالعه کنید. وب‌سایت تکفارس نیز به صورت کامل، به پوشش خبری این رویداد خواهد پرداخت. پس ما را از طریق وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید تا در جریان جدیدترین محصولات شرکت اپل قرار گیرید.