Menu

بهترین هاست برای سایت های داخلی

بهترین هاست برای سایت های داخلی
خبرآنلاین

هاست ایران از جمله هاست هایی می باشد که می تواند گزینه بسیار مناسبی برای سایت های داخلی به حساب بیاید. خرید هاست ایران به میزبانان وب این امکان را خواهد داد تا بتوانند از یک فضای ویژه برای نگهداری اطلاعات سایت خود بهره مند باشند. این هاست توانسته از ویژگی های مختلفی بهره مند باشد. به همین علت می توان از آن برای انواع مختلف سایت ها بهره برد.

فضای مورد نیاز نگهداری اطلاعات بر روی یک سرور تعبیه شده است که می تواند به صورت اشتراکی و یا ابری باشد. هاست ها نقش مهمی را در دنیای اینترنت ایفاگر هستند. به خاطر اهمیتی که این موضوع به خود اختصاص داده است، قصد داریم تا در ادامه شما را با ویژگی ها و مزیت های این هاست آشنا کنیم. از این رو تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. 

هاست ایران چیست؟

اولین سوالی که در رابطه با بهترین هاست برای سایت های داخلی برای شما به وجود می آید این است که هاست ایران چیست و چه عملکردی دارد؟ در پاسخ به این سوال می توان اینطور گفت که موقعیت این هاست ها در داخل ایران می باشند و دیتاسنترهای آن ها نیز همین موقعیت مکانی را به خود اختصاص داده اند. همین موضوع باعث شده است تا بتوان آن را تحت عنوان هاست ایران نامید. این هاست ها برای اینکه بتوانند عملکرد داشته باشند، از پهنای باندی که در داخل کشور وجود دارند استفاده می کند. همچنین آی پی مربوط به آن نیز در داخل کشور قرار دارد. یکی از مزیت هایی که می توانید از این نوع هاست مشاهده کنید، ترافیک نیم بهایی است که برای آن در نظر گرفته شده است. همچنین می تواند به دو صورت ویندوز و لینوکس ارائه گردد. همین موضوع باعث می شود تا بتوان کنترل پنل های مختلفی را بر روی آن نصب کرد که در حال حاضر دایرکت ادمین یکی از بهترین گزینه ها به حساب می آید. 

هاست ایران نسبت به خارج چه مزیت هایی را دارد؟

قبل از اینکه به مزیت های این هاست اشاره کنیم، باید گفت که موقعیت هاست خارج در خارج از کشور می باشد و همین باعث عدم برتری آن شده است. چرا که هاست ایران در مقایسه با گزینه های دیگر از قیمت بهتری برخوردار است و در ترافیک اینترنت آن به صورت نیم بها محاسبه می شود. همچنین هزینه های مربوطه نیز بر اساس ریال محاسبه شده و همین باعث می شود تا کاربران صرفه اقتصادی بیشتری را تجربه کنند. 

در نهایت اگر سایتی دارید که کاربران آن در داخل ایران هستند، به شما پیشنهاد می شود تا از هاست ایران استفاده کنید. چرا که علاوه بر موارد ذکر شده می توانند از سرعت بالاتری نیز به منظور دسترسی بهره ببرند. 

چه امتیازاتی در هاست ایران وجود دارند؟

هاست ایران توانسته مزیت های بسیار زیادی را برای سایت هایی که در داخل کشور هستند، فراهم کند. هر یک از این موارد به نوعی باعث عملکرد بهتر سایت ها می شوند که نیاز است به تمامی آن ها به صورت یکسان توجه شود و گزینه ای را بر موارد دیگر ارجح ندانست. از این مزیت ها می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • سخت افزار

سرورها هاست ایران توانسته اند از به روزترین سخت افزارها بهره ببرند. هر چقدر سخت افزارها به روزتر باشند، به همان اندازه نیز عملکرد بهتر خواهد بود. همچنین در سخت افزارها از به روزترین تکنولوژی ها استفاده شده است و می توان بر روی آن ها از فایروال های نرم افزاری بهره برده شود. همچنین زیر ساخت ها به گونه ای طراحی شده اند که کاربر این اجازه را خواهد داشت تا خود منابع خود را مشخص کند و از این طریق هزینه های موجود را به شدت کاهش دهد. 

بهترین هاست برای سایت های داخلی
  • دسترسی ها

مدیران و کاربران وب سایت ها با خرید هاست ایران می توان دسترسی های مختلفی را در اختیار داشته باشند. این دسترسی ها بر روی هاست قابل تنظیم و بررسی هستند که از آن ها می توان به مواردی همچون نصب انواع اسکریپت ها، ارتقاء پلن توسط کاربر، بررسی خطاها، تغییر نام دامنه و... اشاره کرد. دسترسی ها بسیار گسترده تر از مواردی هستند که ذکر شده اند. همچنین منابعی که به آن احتیاج دارید و یا از آن استفاده می کنید را می توانید بر روی نمودار آماری مشاهده کنید و از این طریق کارهای مدیریتی برای شما آسان تر شود. 

  • قیمت

سومین مزیت هاست ایران را می توان به قیمت آن نسبت داد. از آنجایی که موقعیت مکانی این هاست در داخل کشور می باشد، هزینه های مربوط به آن ها نیز بر حسب ریال حساب می شود و همین موضوع باعث به حداقل رسیدن هزینه های موجود می شود. در حالی که هاست های خارج  که با موقعیت های مکانی ارائه می شوند، هزینه های بیشتری دارند و دلار معیار محاسبه هزینه های موجود آن ها می باشد. هرچند بستگی دارید از کدام شرکت هاستینگ این سرویس سفارش دهید، برای مثال: هاست ایران پارس پک به دلیل استفاده از فناوری ابری این امکان را در اختیار شما قرار میدهد، تا به میزان منابعی که نیاز دارید هزینه کنید و از روز اول هزینه های زیادی پرداخت کنید.

  • دیگر مزیت ها

البته مزیت های این دسته از هاست ها تنها به همین جا ختم نمی شود و امتیازات بسیار گسترده ای را به خود اختصاص داده اند که از آن ها می توان به مواردی همچون پینگ تایم کمتر در مقایسه با سرور، ترافیک داخلی نیم بها، سرعت خوب، امنیت بالا و... اشاره کرد. دلیل امنیت بالا این بوده که دیتاسنترهای آن در داخل کشور قرار دارند و در همین جا از آن ها نگهداری می شود. 

تمامی موارد ذکر شده باعث شده اند تا بتوان از هاست ایران برای راه انداختن سایت های داخلی استفاده کرد. هر یک از این ویژگی ها به نوعی تاثیر خود را می گذارند. به همین علت باید به تمامی آن ها توجه ویژه ای را داشت. 

جمع بندی

هاست ایران یکی از مناسب ترین هاست هایی به شمار می رود که می توان از آن برای سایت های داخلی نهایت بهره را برد. خرید هاست ایران این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا با استفاده از ویژگی های به کار گرفته شده در آن بتوانید یک سایت موفق را مدیریت کنید. این ویژگی ها توسط شرکت هاستینگ مورد نظر برای هاست شما باید تامین شوند. به همین علت در این راه باید به رزومه کاری شرکت توجه ویژه ای را داشته باشید تا در یک هاست مناسب را انتخاب کنید.