Menu

به جای توجه به ورشکستگی مخابرات به توسعه ارتباطات ثابت کمک کنید

به جای توجه به ورشکستگی مخابرات به توسعه ارتباطات ثابت کمک کنید
خبرگزاری مهر

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در جلسه استانی منطقه چهارمحال و بختیاری گفت: به جای سوق دادن مخابرات به ورشکستگی، نگاه ویژه ای به توسعه ارتباطات ثابت داشته باشیم.

مهندس سلطانی همچنین با تاکید براینکه توسعه زیرساخت ها، هزینه براست، گفت: سیاست های اشتباه و یکطرفه باعث شده است تا درآمدهای شرکت مخابرات با توجه به افزایش تورم وهزینه ها وعدم اصلاح تعرفه ها در یک دهه اخیر پاسخگوی نیازهای همه ذینفعان نباشد و این بنگاه بزرگ اقتصادی را به سمت ورشکستگی سوق دهد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران همچنین گفت: باید با حمایت از این سرمایه ملی ورکن اصلی حوزه ICT کشور حوزه ارتباطات کشور را گسترش همه جانبه داد.

وی با تاکید بر اینکه در هیچ کجای دنیا با شرکت های اقتصادی این چنین رفتاری نمی شود؛ یادآور شد: عمده مشکلات مخابرات ایران مربوط به داخل نیست و تنها سیاست های غلط و اشتباه، این شرکت را به این سمت ورشکستگی سوق داده است .

مهندس سلطانی با تاکید بر اینکه باید به بخش ارتباطات ثابت کمک کرد اظهار امیدواری کرد: با سیاست گذاری های جدید و همکاری و هم افزایی ایجاد شده در دولت فعلی و کمک تمام مجموعه وزارت ارتباطات و تغییر در مجموعه مدیریتی کشور دوباره شرکت مخابرات به سمت موفقیت بیشتر گام بر دارد.