Menu

تقدیر همراه اول از پایان‌نامه‌های برتر سیزدهمین جشنواره روز پروژه

تقدیر همراه اول از پایان‌نامه‌های برتر سیزدهمین جشنواره روز پروژه
خبرگزاری مهر

مرکز تحقیق و توسعه همراه اول که از سیزدهمین دوره روز پروژه دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران حمایت کرده است، با اعطای جوایزی از پایان‌نامه‌های برتر تقدیر کرد.

روز پروژه رویدادی سالانه و با رویکرد تشویق دانشجویان مقطع کارشناسی در راستای تهیه و تدوین بهتر و با کیفیت تر پایان نامه ها است که شهریورماه سالجاری نیز سیزدهمین دور آن با حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول به صورت آنلاین برگزار شد.

این دوره که میزبان ۶۱ پروژه ارسالی بود، نهایتا با انتخاب کارگروه تخصصی ۴۰ پروژه را روانه داوری نهایی کرد؛ پس از ارزیابی چندباره پایان نامه های شرکت کننده ۶ پژوهش به عنوان پایان نامه برتر معرفی و از آنها تقدیر شد.

وحید شاه منصوری، رئیس مرکز تحقیق و توسعه همراه اول در این مراسم تقدیر و تجلیل از پایان نامه های برتر «روز پروژه»، در سخنانی درباره رویکرد این مرکز نسبت به دانشگاه ها، از زمینه های موجود برای همکاری در قالب هایی نظیر گرنت های دانشجویی و برنامه کارآموزی گفت و اظهار کرد: مرکز تحقیق و توسعه آمادگی دارد تا در تمامی زمینه های مشترک بین این مرکز و دانشگاه تهران، همکاری مشترک در قالب های متنوع تعریف کرده و از این فرآیند حمایت کند.

وی افزود: به این طریق هم بخشی از نیازهای مرکز تحقیق و توسعه رفع و هم پژوهش ها و پایان نامه های دانشجویی تقویت می شوند؛ به عبارتی دیگر نیروی انسانی توانمند تربیت می گردد.

مجید نیلی، رئیس دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران نیز در ادامه این مراسم، با اشاره به اهمیت ارتباط صنعت و دانشگاه اظهار کرد: دانشکده ما در سال های اخیر تلاش زیادی را در زمینه کیفی سازی هر چه بیشتر پایان نامه های دانشجویی انجام داده و جشنواره «روز پروژه» نیز یکی از ابزارهای رسیدن به این هدف است.

در پایان مراسم نیز از برگزیدگان سیزدهمین جشنواره روز پروژه، با اهدای لوح و جایزه تقدیر و تجلیل به عمل آمد.