Menu

سیزدهمین کنفرانس علمی فرماندهی و کنترل ایران برگزار می شود

سیزدهمین کنفرانس علمی فرماندهی و کنترل ایران برگزار می شود
خبرگزاری مهر

سیزدهمین کنفرانس علمی فرماندهی و کنترل ایران (c۴i) بهمن ماه ۱۴۰۰ توسط پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می‌شود.

وی با بیان این که هدف از برگزاری این کنفرانس، گسترش فرهنگ و پیشرفت مبانی نظری، کاربردی و توسعه‌ای این حوزه است، افزود: پژوهشگاه ارتباطات به عنوان میزبان این رویداد مهم، از تمامی پژوهشگران، متخصصان، فناوران و صاحبنظران مراکز تحقیقاتی، علمی، دانشگاهی، صنعتی و مدیریت کشور دعوت می‌کند با ارسال مقالات و دستاوردهای علمی، فنی و مدیریتی خود در این رویداد مشارکت کنند.

به گفته یزدانیان، این کنفرانس محمل خوبی برای علاقه‌مندان به مباحث علمی فرماندهی و کنترل است چرا که در آن، علاوه بر ارائه مقالات و ارائه سخنرانی‌های علمی، نشست‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی و تخصصی نیز برگزار می‌شود.

رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به محورهای این کنفرانس ادامه داد: این کنفرانس در ۷ محور برگزار می‌شود که هر محور دارای چند زیر محور است. مبانی نظری، اصول و سیاست‌های فرماندهی و کنترل، توسعه علوم و فناوری‌های نوظهور، فرماندهی و کنترل، امنیت در چرخه‌های فرماندهی و کنترل، شبکه ملی اطلاعات، فرماندهی و کنترل، توسعه زیرساخت‌های مؤثر بر ارتقا نظام فرماندهی و کنترل، فرماندهی و کنترل در فضای سایبری و نیز هوشمندسازی در نظام فرماندهی و کنترل محورهای ۷ گانه این کنفرانس است که هر کدام نیز شامل چندین زیر محور هستند.

وی گفت: انتظار می‌رود در هر یک از این محورها، شاهد ارائه مقالات و دستاوردهای علمی، فنی و مدیریتی مطلوبی باشیم.

سیزدهمین کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل ایران بهمن ماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند برای ارسال آثار یا پیشنهادات خود در محورهای هفتگانه کنفرانس تا ۱۵ آذر ماه و پیشنهاد برگزاری کارگاه آموزشی و یا تخصصی نیز نهایتاً تا ۲۰ آذر از طریق پست الکترونیکی c۴i۲۰۲۱@itrc.ac.ir و یا وب سایت www.itrc.ac.ir/c۴i۲۰۲۱ اقدام کنند.