Menu

شارژر ۱۲۵ واتی اوپو در مدت ۵ دقیقه به شارژ ۴۱ % می‌رسد!

شارژر ۱۲۵ واتی اوپو در مدت ۵ دقیقه به شارژ ۴۱ % می‌رسد!
انتخاب

یکی از معضلات جدی برای اغلب افرادی که مرتب از گوشی هوشمند خود استفاده می‌کنند این است که شارژ گوشی آنان به سرعت به اتمام می‌رسد و زمان زیادی را صرف شارژ مجدد گوشی خود می‌کنند.

یکی از معضلات جدی برای اغلب افرادی که مرتب از گوشی هوشمند خود استفاده می‌کنند این است که شارژ گوشی آنان به سرعت به اتمام می‌رسد و زمان زیادی را صرف شارژ مجدد گوشی خود می‌کنند.این همان موضوعی است که اوپو حل کرده است.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، اوپو یک شارژ سریع ۱۲۵ واتی را در برنامه خود دارد که می‌تواند در گوشی‌های ۴ هزار میلی آمپر ساعتی مورد استفاده قرار گیرد.

بیشتر بدانید:

شارژر ۱۲۵ واتی اوپو در مدت ۵ دقیقه به شارژ ۴۱ % می‌رسد!

جالب است بدانید شارژر قدیمی اوپو (مرتبط با سال گذشته) برای همان میزان شارژ به ۳۰ دقیقه زمان شارژ نیاز داشت. همانطور که احتمالاً توجه کرده اید، سیستم جدید علی رغم اینکه دو برابر توان توان بالاتر را دارد، دو برابر سریع‌تر نیست. این امر به دلیل پر شدن باتری به منظور جلوگیری از تجمع گرما و محافظت از باتری است که سرعت شارژ را کاهش می‌دهد.

شرکت اوپو اطمینان می‌دهد که دمای باتری هرگز از ۴۰ درجه سانتیگراد تجاوز نمی‌کند. همچنین طراحی جدید از رمزگذاری ۱۲۸ بیتی برای جلوگیری از سوء استفاده هکر‌ها در سیستم عامل جدید روی شارژر استفاده می‌کند. به نظر می‌رسد به زودی شاهد این باتری‌ها در سطح انبوه خواهیم بود.