Menu

ایلان ماسک: ممکن است تسلا تغییرات سایبرتراک را در یکی دو ماه آینده مشخص کند

ایلان ماسک: ممکن است تسلا تغییرات سایبرتراک را در یکی دو ماه آینده مشخص کند
تک فارس

از یک سال پیش که سایبرتراک (Cybertruck) معرفی شد، تسلا در حال بهبود طراحی آن بوده است و ممکن است در ماه آینده این تغییرات مشخص شوند.

طبق گزارش رودشو (Roadshow)، ایلان ماسک به یکی از طرفداران گفته که ممکن است دریکی دو ماه آینده، تغییرات نسخه جدید سایبرتراک مشخص شوند. البته این به معنی تاریخ رسمی برای این موضوع بخصوص برای شرکت تسلا که معمولاً مراسم‌هایش را به تأخیر می‌اندازد نیست. اما بااین‌حال، شاید نیاز به انتظار زیاد برای دیدن این تغییرات نباشد.

تسلا تأکید کرده است که تغییرات حاصله اندک خواهد بود و برای آن‌ها کوچک‌ترین جزئیات مهم هستند. تسلا درصدد بود که اندازه سایبرتراک را کوچک‌تر کند اما با توجه به اینکه تغییرات زیادی ممکن نبود، از این کار صرف‌نظر کرد.

علت ظاهر عجیب و بزرگ سایبرتراک استفاده از استیل نورد سرد (cold-rolled) است که آن را بسیار مقاوم و مستحکم می‌کند. اما به خاطر این موضوع، تسلا نتوانسته طراحی سایبرتراک را مانند دیگر اتومبیل‌هایش ظریف و زیبا کند.

اندازه بزرگ سایبرتراک موجب شده تا نتوان آن را درون بسیاری از گاراژها نگهداری کرد. تسلا گفته است که در صورت شکست تجاری سایبرتراک، احتمالاً نسخه بعدی را با طراحی عادی عرضه خواهد کرد. درهرصورت، علاقه‌مندان به خرید سایبرتراک باید گاراژ خود را با آن تطبیق دهند.