Menu

فروش گلکسی نوت ۲۰ پایین‌تر از انتظارات بوده است

فروش گلکسی نوت ۲۰ پایین‌تر از انتظارات بوده است
تک فارس

سامسونگ در بهار امسال سری پرچم‌دار گلکسی اس۲۰ را روانه بازار کرد اما فروش این سری پایین‌تر از حد انتظار بود. این شرکت به‌تازگی سری گلکسی نوت ۲۰ را عرضه کرده است تا فروش نسبتاً پایین سری اس۲۰ را جبران کند. بااین‌حال، گزارش‌ها نشان می‌دهد که سامسونگ تولید این سری را کاهش داده است. این موضوع احتمالاً به خاطر فروش پایین سری نوت ۲۰ بوده است.

گزارش‌ها نشان می‌دهد که سامسونگ قصد داشت ۹۰۰,۰۰۰ واحد نوت ۲۰ را در اکتبر روانه بازار کند، اما این رقم به ۶۰۰,۰۰۰ واحد کاهش یافته است. مدل گلکسی نوت ۲۰ الترا بیشترین فروش را بین سری نوت ۲۰ داشته درحالی‌که فروش گلکسی نوت ۲۰ همچنان رو به کاهش است. البته سامسونگ موفق به افزایش ۵۰ درصدی سود فروش تلفن‌های همراه خود در سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۰ شده بود ولی بعید است این اتفاق برای سه‌ماهه چهارم تکرار شود.

همچنین گفته می‌شود که این شرکت در حال آماده شدن برای ساخت سری گلکسی اس۲۱ از ماه آینده است و در آغاز ۲ میلیون دستگاه به بازار عرضه خواهد کرد.

بررسی گلکسی نوت ۲۰ الترا در سایت DxOMark نیز نتایج بحث‌برانگیزی را نشان می‌دهد. این تلفن هوشمند نتوانسته به‌اندازه گلکسی اس۲۰ الترا موفق ظاهر شود و مقام دهم را کسب کرده است. البته گلکسی نوت ۲۰ الترا هنوز یکی از بهترین دوربین‌های موجود در تلفن‌های هوشمند را بر طبق این سایت دارد. در تصویر پایین می‌توانید نتایج دوربین را در موقع عکاسی و فیلم‌برداری مشاهده کنید.

فروش گلکسی نوت ۲۰ پایین‌تر از انتظارات بوده است

همچنین می‌توانید بررسی سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ را در سایت تکفارس بخوانید.