Menu

ایکس باکس سری S دارای ۳۶۴ گیگابایت فضای ذخیره سازی است

ایکس باکس سری S دارای ۳۶۴ گیگابایت فضای ذخیره سازی است
انتخاب

کنسول‌های جدید سری ایکس باکس هفته آینده از ۱۰ نوامبر ارسال می‌شوند. با این حال، یک redditor خوش شانس کنسول سری S. خود را زودتر دریافت کرد و تأیید کرد که مقدار قابل توجهی ذخیره سازی به عملکرد‌های سیستم اختصاص دارد.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، ایکس باکس سری s. دارای یک SSD داخلی ۵۱۲ گیگابایتی است که ۳۶۴ گیگابایت آن برای نصب بازی در دسترس است. به همین ترتیب، کنسول سری X. دارای یک SSD ۱ ترابایتی است که ۸۰۲ گیگابایت آن موجود است؛ بنابراین این حدود ۳۰ ٪ حافظه ذخیره شده در S. و ۲۰ ٪ حافظه در X. است.

این فضای ذخیره سازی اختصاصی برای سیستم عامل و همچنین ویژگی Quick Resume است که نیاز به ذخیره سازی گیگابایت داده‌های وضعیت بازی دارد تا بتوانید مستقیماً به بازی برگردید. اگر به فضای بیشتری برای بازی‌های خود نیاز دارید می‌توانید کارت توسعه فضای ذخیره سازی خریداری کنید.

مایکروسافت ادعا می‌کند که بازی‌های کنسول سری S. نسبت به سری X. ۳۰ درصد فضای کمتری را اشغال می‌کنند، که باعث می‌شود فضای ذخیره سازی راحت‌تر باشد، بنابراین نیازی به بافت‌های با وضوح بالا مانند X. ندارد)، که بازی‌ها را با کیفیت K۴ اجرا می‌کند). همچنین، توسعه دهندگان می‌توانند به شما اجازه دهند قسمت‌هایی از یک بازی را حذف نصب کنید، به عنوان مثال. مبارزات تک نفره، برای آزاد کردن حافظه بیشتر.هر دو مدل پلی استیشن ۵ دارای ۸۲۵ گیگابایت حافظه داخلی SSD هستند که ۶۶۴ گیگابایت برای بازی‌ها در دسترس است.