Menu

آخرین مناظره بایدن و ترامپ درباره چه موضوعاتی است؟ | خبرآنلاین

آخرین مناظره بایدن و ترامپ درباره چه موضوعاتی است؟ | خبرآنلاین
خبرآنلاین

فارس نوشت: کمیسیون مناظره‌های انتخاباتی آمریکا محور مناظره پایانی دو نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا که اول آبان ماه برگزار می‌شود را اعلام کرد.

 بر اساس گفته کمیسیون مناظره‌های انتخاباتی آمریکا محور مناظره پایانی «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور با «جو بایدن»، رقیب دموکرات وی، مسائل مربوط به تغییرات اقلیمی، روابط نژادهای مختلف در آمریکا، بیماری کووید-۱۹ و دیگر مسائل خواهد بود.

به نوشته خبرگزاری اسپوتنیک، بر اساس گزارش این کمیسیون سؤالات ممکن است درباره رهبری در آمریکا، بحث خانواده و امنیت ملی در این کشور پرسیده شوند.

کمیسیون مناظره‌های انتخاباتی آمریکا همچنین افزود بسته به اخباری که در روزهای آخر منتهی به این مناظره منتشر می‌شوند، ممکن است مباحث در این مناظره نیز تغییر کنند.

این مناظره که قرار است ۲۲ اکتبر (اول آبان ماه) در ­شهر «نَشویل‌» ایالت‌ «تِنسی‌» برگزار شود، به همان شکل و قالب مناظره اول بین دو نامزد برگزار خواهد شد.

مجری و هدایت‌کننده این مناظره نیز «کریستِن وِلکِر»، مجری شبکه ان‌بی‌سی نیوز خواهد بود.

ترامپ و بایدن روز ۲۹ سپتامبر (هشتم مهرماه) در مناظره اول مقابل یکدیگر قرار گرفتند و به گفته برخی رسانه‌های آمریکا این مناظره یک شرمساری ملی بود.

قرار بود مناظره دوم این دو نامزد انتخاباتی روز پانزدهم اکتبر (۲۴ مهر) به صورت مجازی برگزار شود که با مخالفت دونالد ترامپ مواجه شد.

23311