Menu

حملات وحشیانه ائتلاف سعودی به مرکز درمانی صنعا | خبرآنلاین

حملات وحشیانه ائتلاف سعودی به مرکز درمانی صنعا | خبرآنلاین
خبرآنلاین

خبرگزاری صدا و سیما نوشت: فعالیت بیمارستان العلیاء در صنعا بر اثر شدت خسارات وارده ناشی از حملات جنگنده‌های متجاوز سعودی متوقف شد.

جنگنده‌های ائتلاف سعودی مناطق نزدیک به بیمارستان العلیاء در صنعا پایتخت یمن را هدف حمله قرار دادند که بر اثر آن خساراتی به منازل اطراف وارد و فعالیت بیمارستان نیز متوقف شد. منابع محلی اعلام کردند جنگنده‌های سعودی خیابان الزبیری و تقاطع بغداد نزدیک مدرسه بغداد را هدف قرار دادند. یک شهروند نیز مقابل بیمارستان العلیاء زخمی شد و کادر بیمارستان و بیماران بستری در آن نیز به شدت دچار رعب و وحشت شدند. منابع بیمارستانی اعلام کردند بر اثر شدت خسارات وارده به بیمارستان، فعالیت آن متوقف شد.

تصاویر حملات هوایی ائتلاف متجاوز سعودی به صنعا

شبکه تلویزیونی المسیره تصاویری از حملات هوایی بامداد جمعه ائتلاف متجاوز سعودی به چند منطقه مسکونی در صنعا از جمله ورزشگاه الثوره (انقلاب)، محله الزبیری و محوطه بیمارستان العلیاء این شهر پخش کرد.

در بخشی از تصاویر، شهروندان یمنی این حملات را "جنایت بزرگ" توصیف کردند و از خداوند خواستند انتقام آن‌ها را از عربستان و ائتلاف متجاوز سعودی بگیرد.

شهروندان یمنی تأکید کردند: متجاوزان سعودی، آمریکایی بدون هیچ ترسی از انتقام خداوند، مرتکب چنین جنایت‌هایی می‌شوند. همه مناطقی که هدف قرار گرفته، مسکونی و غیرنظامی است و هیچ سلاحی در آن وجود ندارد. ائتلاف متجاوز سعودی در همه سطوح و عرصه‌ها اعم از میدان جنگ یا میادین ورزشی (باخت تیم نوجوانان از تیم یمن) متحمل شکست شده است.

311311