Menu

حماس: دشمن خود را برای نبرد فراگیر آماده کند | مشرق

حماس: دشمن خود را برای نبرد فراگیر آماده کند | مشرق
مشرق نیوز

یورش رژیم صهیونیستی به شهرک‌های کرانه باختری در نابلس چند زخمی به‌جای گذاشت و همین مسئله باعث شد که یکی از رهبران حماس درباره عواقب تشدید تنش در این منطقه هشدار دهد.

به گزارش مشرق، یکی از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اعلام کرد که دشمن اسرائیلی باید خود را برای نبرد فراگیر آماده کند.

خبرگزاری صفا فلسطین بامداد امروز گزارش داد که «عبدالحکیم حنینی» گفت که مقاومت با همه اشکال و انواعش و در رأس آن، مقاومت مسلحانه است که قادر است شهرک‌نشین‌های صهیونیست را پس بزند و حملات آن‌ها را متوقف کند.

وی گفت: «عملیات‌های تیراندازی که قهرمانان ما در کرانه باختری انجام می‌دهند، پیام اولیه است و دشمن باید آماده نبرد فراگیر با همه فرزندان ملت ما شود که به‌دنبال نابودی اشغالگری و شهرک‌سازی و ریشه‌کن کردن آن هستند».

وی به فلسطینی‌هایی که در دفاع از اراضی و شهرک‌های فلسطینی در غرب نابلس به‌پا خاستند، درود فرستاد و از توده‌های مردم فلسطین در کرانه باختری و قدس اشغالی و سراسر فلسطین خواست از شهرک «برقه» حمایت و دفاع کنند و فشارها از روی این شهرک را کم کنند.

کرانه باختری و شهر قدس طی روزهای اخیر به صحنه مقابله با اشغالگری صهیونیست‌ها تبدیل شده و شاهد وقوع عملیات استشهادی است.

هلال احمر فلسطین اعلام کرد که در یورش صهیونیست‌ها به برقه سه نفر با گلوله جنگی و ۱۰ تن دیگر با گلوله مشقی زخمی شده‌اند.

یورش‌های صهیونیست‌ها به شهرک «سبسطیه» واقع در شمال غرب نابلس باعث حرکت فلسطینی‌ها به‌سمت این شهرک شد و باعث شد آن‌ها طی فراخوانی به مقابله با این حملات و یورش‌ها بپردازند.