Menu

تهدیدهای رژیم‌صهیونیستی علیه ایران تو زرد از آب درآمد | خبرآنلاین

تهدیدهای رژیم‌صهیونیستی علیه ایران تو زرد از آب درآمد | خبرآنلاین
خبرآنلاین

ایرنا نوشت: رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی که طی ماههای اخیر همراه با سایر مقامات این رژیم از وجود برنامه هایی برای توقف برنامه هسته ای ایران از راههای نظامی سخن رانده بود در چرخشی آشکار اعلام کرد که تل آویو به دنبال راه اندازی جنگ در منطقه نیست.

به گزارش روز یکشنبه شبکه تلویزیونی الجزیره ، آویو کوخاوی در سخنانی ادعا کرد که «ما به دنبال جنگ نیستیم.»

بر اساس این گزارش، کوخاوی این ادعا را هم در عین حال مطرح کرده که رژیم صهیونیستی در حال آماده سازی طرح های نظامی علیه ایران است.

او این ادعای همیشگی تل‌آویو را هم مطرح کرده که توافق با ایران بد خواهد بود و به ایران اجازه می‌دهد به توانایی‌های هسته‌ای دست یابد.

موضع جدید صهیونیست ها یک روز بعد از برگزاری رزمایش پیامبر اعظم ۱۷ سپاه بیان می شود، رزمایشی که با دسترسی به تمام اهداف پیش‌بینی شده طی ۵ روز برگزار شد.

مرحله نهایی رزمایش مشترک پیامبر اعظم ۱۷ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دیروز (شنبه) با شلیک همزمان ۱۶ فروند موشک برد بلند، میان برد و کوتاه برد نیروی هوافضای سپاه به سمت اهداف از پیش تعیین شده اجرا شد.

در این مرحله از رزمایش موشک‌های عماد، قدر، سجیل، زلزال دزفول و ذوالفقار مواضع حساس شبیه سازی شده دشمن را با دقت ۱۰۰ درصدی مورد اصابت قرار داده و منهدم کردند.

۳۱۱۳۱۱