Menu

جهاد اسلامی فلسطین: گروه‌های مقاومت آماده هر احتمالی هستند | ایسنا

جهاد اسلامی فلسطین: گروه‌های مقاومت آماده هر احتمالی هستند | ایسنا
ایسنا

عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی با رد سیاست‌های رژیم صهیونیستی در ارائه تسهیلاتی محدود به غزه، اعلام کرد که گروه‌های مقاومت آماده هر احتمالی هستند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فلسطینی" سما"، محمد الهندی، عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین اظهار کرد که سیاست اشغالگران و برخی میانجیگران در ارائه تسهیلات محدود به غزه از طریق مجوز کار یا اجازه دادن به برخی برای نماز خواندن در مسجدالاقصی، سیاستی است که به دنبال خرید وقت است و دردی را درمان نمی‌کند.

الهندی افزود، این سیاست‌ها مشکل دشمن یا ساکنان نوارغزه را حل نخواهد کرد و دشمن تلاش می‌کند مسائل آتش بس و بازسازی را به اسرا مرتبط کند که برای مقاومت این یک امرغیر قابل قبول است.

این رهبر برجسته جنبش جهاد اسلامی با رد این سیاست‌ها از سوی گروه‌های مقاومت، تاکید کرد که روند بازسازی و بهبود شرایط زندگی حق ملت فلسطین است.

وی همچنین تاکید کرد که گروه‌های مقاومت محتاط هستند و برای همه احتمالات آماده می‌شوند.

الهندی با متهم کردن میانجیگران (مصر) به ناتوانی دربرابر لجاجت رژیم صهیونیستی، گفت که باید برای هر احتمالی آماده شد؛ چراکه هیچکس نمی‌خواهد غزه با مقاومت به دستاوردی دست یابد.

وی ادامه داد: میانجیگران خواستار آرامش بلند مدت، ازسرگیری روند صلح میان رژیم اشغالگر و تشکیلات خودگردان و بازگرداندن این تشکیلات به نوار غزه هستند.