Menu

بازدید وزیر دفاع ترکیه از خط مرزی سوریه | ایسنا

بازدید وزیر دفاع ترکیه از خط مرزی سوریه | ایسنا
ایسنا

وزیر دفاع ترکیه به همراه تعدادی از فرماندهان ارتش کشور از یگان‌های نظامی این کشور در خط مرزی سوریه بازدید کرد.

به گزارش ایسنا، «خلوصی آکار» وزیر دفاع ترکیه به همراه ژنرال یاشار گولر رئیس ستاد کل ارتش، ژنرال موسی آوسور فرمانده نیروی زمینی، دریادار عدنان اوزبال فرمانده نیروی دریایی و ژنرال حسن کوچوک‌آکیوز فرمانده نیروی هوایی ارتش کشور از خط مرزی سوریه بازدید کرد.

به گزارش آناتولی، آکار و هیئت همراه وی ضمن بازدید از یگان‌های نظامی مستقر در مرز سوریه، در پرواز نظارتی هوابرد جنوب که در دریاهای اژه، مدیترانه شرقی و جنوب شرقی کشور انجام شد، حضور یافتند.

آناتولی افزود: آکار در جریان بازدید از مرکز عملیات مشترک نیروهای زمینی، با فرماندهان یگان‌های نوار مرزی در داخل خاک سوریه جلسه‌ای به صورت ویدئو کنفرانس برگزار کرد و هیئت همراه در جریان تحولات میدانی جاری در منطقه در واپسین روزهای سال ۲۰۲۱ قرار گرفت.

وزیر دفاع ترکیه در این جلسه مأموریت‌های بزرگ و موفق یگان‌های نظامی ارتش این کشور را که در طول سال ۲۰۲۱ برای حفاظت از منافع ترکیه انجام دادند، تبریک گفت و خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح ترکیه در حال گذراندن پرشورترین دوران خود در تاریخ جمهوریت این کشور هستند و کارهای مهم و بزرگ دیگری نیز وجود دارد که باید در مرحله بعدی تکمیل شوند.