Menu

کمیته‌های مقاومت فلسطین: راه قاسم سلیمانی پیروز می‌شود | ایسنا

کمیته‌های مقاومت فلسطین: راه قاسم سلیمانی پیروز می‌شود | ایسنا
ایسنا

مدیر دفتر رسانه‌ای کمیته‌های مقاومت فلسطین اعلام کرد: شهید قاسم سلیمانی، فرمانده نیروهای قدس سپاه پاسدارن خطر بزرگی را برای موجودیت رژیم صهیونیستی ایجاد کرد و رویکرد او پیروز خواهد شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت المیادین، محمد البریم (ابو مجاهد)، مدیر دفتر رسانه‌ای کمیته‌های مقاومت فلسطین در گفت‌وگویی به مناسبت دومین سالگرد شهید قاسم سلیمانی خاطرنشان کرد، شهید قاسم سلیمانی برای تمامی آزادگان و بزرگان در سرتاسر جهان نماد شجاعت و پیروزی است.

وی ادامه داد: شهید قاسم سلیمانی الگو و نمادی از نمادهای مقابله با زورگویی و اقدامات قلدرمآبانه صهیونیستی و آمریکایی است.

محمد البریم همچنین تصریح کرد، شهید قاسم سلیمانی، فرمانده بزرگ خطر بزرگی را برای موجودیت رژیم صهیونیستی ایجاد کرده است و سد و سپری در قبال اقدامات طمع‌کارانه و طرح‌ها و نقشه‌های آمریکایی برای تسلط بر ملت‌های امت اسلامی و غارت ثروت و منابع آنها و نابودی توانمندی‌های آنها بوده است.

وی اظهار کرد: نقش این شهید بزرگ در حمایت از مسأله فلسطین و مقاومت، بر تلاش و جهاد وی برای نابودی رژیم صهیونیستی و پاکسازی و ریشه‌کن کردن آن از اراضی فلسطینی تاکید دارد.

محمد البریم همچنین تاکید کرد، شیوه و طرح شهید فلسطین، پرشور، پر هیجان و روشن باقی خواهد ماند و با وجود هروله محور عادی‌سازی روابط با رژیم اشغالگر و سر خم آوردن در قبال دشمن صیونیستی، پیروزی محقق می‌شود.

وی ادامه داد: ملت فلسطین و مقاومت قهرمانانه آنها به خون شهید قاسم سلیمانی و یارانش وفادار باقی خواهد ماند و ما بر عهد و پیمان خود برای قدم برداشتن در مسیر قدس تا تحقق آزادی آن و بازگشت به سرزمین فلسطین وفادار باقی خواهیم ماند.