Menu

ابتلای نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد به کرونا | مشرق

ابتلای نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد به کرونا | مشرق
مشرق نیوز

رسانه‌های صهیونیستی از ابتلای نماینده این رژیم در سازمان ملل متحد به ویروس کرونا خبر دادند.

به گزارش مشرق، منابع خبری سه شنبه شب به وقت تهران از ابتلای نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد به کرونا خبر دادند.

 به نوشته روزنامه «یعدیعوت آحارانوت» تست کرونای «گیلعاد آردان» سفیر (رژیم) اسرائیل در سازمان ملل روز سه شنبه مثبت شد.او پس از مثبت شدن آزمایش ویروس فرزندانش نیز تحت آزمایش قرار گرفت. دفتر گیلعاد آردان مدعی شده که اینک حال وی و فرزندانش مطلوب است.

روزنامه «جروزالم پست» و وبگاه «تایمز اسرائیل» نیز این خبر را بدون اشاره به جزئیات بیشتر منتشر کردند.

 رسانه‌های صهیونیستی اخیرا گزارش دادند که به دنبال مثبت اعلام شدن آزمایش کرونای دختر نخست وزیر رژیم صهیونیستی، نخست وزیر رژیم اسرائیل به قرنطینه رفت. به  دنبال مثبت شدن آزمایش کرونای دختر «نفتالی بنت» نخست وزیر رژیم صهیونیستی، وی نشست کابینه را ترک کرد و به قرنطینه رفت. «یفتال شاشا بیتون» وزیر آموزش رژیم اسرائیل  نیز به دنبال ابتلای دخترش  به کرونا راهی قرنطینه شده است. گفته می‌شود که یکی از کارگران دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی نیز به کرونا مبتلا شده است.

این در حالی است که یک وزیر صهیونیست به تازگی در نشست کابینه این رژیم  نسبت به ابتلای ده‌ها هزار نفر در فلسطین اشغالی به کرونا هشدار داد. «آیلت شاکد» از وزرای (رژیم) اسرائیل هشدار داد که در عرض چهار هفته، به ده‌ها هزار مورد ابتلای قطعی به کووید-۱۹ و تعطیلی هزاران کلاس در مدارس خواهیم رسید.

«اوریت فارکش هاکوهن» وزیر علوم رژیم اسرائیل نیز موافق است که فلسطین اشغالی در هفته‌های آینده موج آلودگی قابل توجهی را تجربه خواهد کرد. وی پیشنهاد کرد با اجرای قوانین جدید، واکسیناسیون تشویق شود و مقرر شود افراد بالای پنج سال که واکسینه نشده‌اند باید از جیب خود هزینه‌های جاری آزمایش و واکسیناسیون را پرداخت کنند.

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی نیز چندی قبل بعد از حضور در پارلمان رژیم صهیونیستی به قرنطینه رفت. رسانه‌های رژیم صهیونیستی از قبیل روزنامه «یدیعوت آحارونوت» خبر دادند،سخنگوی بنیامین نتانیاهو رهبر اپوزیسیون این رژیم از قرنطینه شدن او از بیم ابتلا به ویروس کرونا خبر داد. بنا بر اعلام پارلمان رژیم صهیونیستی، چهار نفر از پرسنل پارلمان به ویروس کرونا مبتلا شدند که نوع کرونای یکی از آنها،اومیکرون بوده است.