Menu

آلفارومئو، تولد110 سالگی خود را جشن گرفت!

آلفارومئو، تولد110 سالگی خود را جشن گرفت!
چرخان

اگرچه ممکن است خودروهای تولیدی برند آلفارومئو، از نظر بعضی ها، مانند محصولات لامبورگینی و فراری یا همان رقیبان هم‌وطن خودشان، آن‌قدر… ادامه مطلب ...

اگرچه ممکن است خودروهای تولیدی برند آلفارومئو، از نظر بعضی ها، مانند محصولات لامبورگینی و فراری یا همان رقیبان هم‌وطن خودشان، آن‌قدر حیرت‌انگیز نباشند که هرکسی را چه در مقوله طراحی و چه در بحث فنی و فن‌آوری، انگشت‌به‌دهان بگذارند اما باید اعتراف کرد که این برند نام‌آشنای ایتالیایی یکی از اصیل‌ترین، زبده‌ترین و البته دوست‌داشتنی‌ترین برندهای فعال در صنعت خودروسازی است که آبروی خود را با همین محصولاتی به دست آورده است که طرفداران پروپاقرصی در سراسر دنیا داشته و دارند.

آلفارومئو، تولد110 سالگی خود را جشن گرفت!

جهان، آماده رونمایی از آلفارومئو جولیا GTA می‌شود

اگرچه این موزه برای عموم افراد و رسانه‌ها بازشده بود اما پروتکل‌های بهداشتی در کنار دیگر تمهیداتی که خودروساز ایتالیایی در نظر گرفته بود تا خودروهای کلاسیک خود همچون آلفا اسپایدر را در کنار محصولات مدرنی همچون جولیا حیرت‌انگیز قرار دهد، وجود داشتند.

در این تصاویر، می‌توانید بیش از 30 مدل از خودروهای آلفارومئو را تماشا کنید که در کنار یکدیگر و با یک آرایش جذاب،AR110 را تشکیل داده‌اند که همان حروف اول آلفارومئو برای تولد 110 سالگی این برند است. صد و ده سالی که این برند، دست به تولید خیره‌کننده‌ترین خودروهای کوپه، کابریولت و سدان زده است. حتی می‌توانیم در این تصاویر که از ویدئوهای این موزه برای تماشاگران خانه‌نشین به خاطر ویروس کرونا، تولیدشده است، اولین خودروی این برند را مشاهده نماییم که در کمال ناباوری، حتی توانست به‌سرعت 62 مایل بر ساعت (حدود 100 کیلومتر بر ساعت) برسد.