Menu

قیمت کوییک آر پلاس چقدر خواهد بود؟

قیمت کوییک آر پلاس چقدر خواهد بود؟
چرخان

کوییک آر پلاس جدیدترین خودروی رونمایی شده توسط شرکت سایپا است که با امکانات بیش‌تری نسبت به نمونه معمولی این خودرو به مشتریان عرضه خواهد شد.… ادامه مطلب ...

قیمت کوییک آر پلاس چقدر خواهد بود؟

از امکانات جدید کوییک آر پلاس که به این خودرو اضافه شده است، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

قیمت کوییک آر پلاس چقدر خواهد بود؟

قائم مقام مدیر عامل سایپا در فروش و خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا در خصوص قیمت نهایی این محصول گفت: تا مرحله صدور دعوتنامه برای خریداران، قیمت این محصول هم نهایی خواهد شد، اما قطعا این محصول با قیمت زیر یکصد میلیون تومان به مشتریان عرضه خواهد شد.

قیمت کوییک آر پلاس چقدر خواهد بود؟

قائم مقام مدیر عامل سایپا، همچنین در مورد واگذاری خودرو‌ها به قیمت بازار آزاد در عاملیت‌های مجاز خودروسازی سایپا نیز گفت: قطعا چنین موردی تخلف است و در صورت مشاهده برخورد جدی می‌شود چراکه همه نمایندگی‌های سایپا که به عنوان یک شبکه مویرگی در سراسر کشور فعالیت می‌کنند وظیفه دارند محصولات سایپا را بر اساس قیمت مصوب کارخانه و بدون تغییر قیمت به مشتریان بفروشند.

شهریار طهماسبی معاون مهندسی پارس خودرو در نشست خبری این مراسم گفت: هم اکنون روزانه 20 دستگاه کوییک آر پلاس تولید می‌شود که از ابتدای ماه آینده به 40 دستگاه افزایش می‌یابد و در صورت تقاضا و کشش بازار، تا یکصد دستگاه در روز، قابل تولید است.

نحوه عرضه کوییک آر پلاس اعلام شد

قیمت کوییک آر پلاس چقدر خواهد بود؟

بهنام خلج معاون کیفیت پارس خودرو هم در این برنامه گفت: تلاش کردیم تا این خودرو، با نیاز‌های مشتریان سازگار باشد و به انتظارات مشتریان پاسخ مناسبی داده شود.

وی افزود: کیفیت در خودرو سازی، پایان ناپذیر است و تلاش می‌کنیم این خودرو را در فرایند تولید نیز، ارتقای کیفی دهیم.

گفتنی است؛ با تصمیم شرکت خودرو سازی سایپا به عنوان سهامدار اصلی پارس خودرو، کوییک آر پلاس از این پس به مدت 10 سال در این شرکت تولید خواهد شد.

قیمت کوییک آر پلاس چقدر خواهد بود؟

همچنین پارس خودرو سه محصول خودروی چینی برلیانس به نام‌های برلیانس H330، برلیانس H320 و برلیانس کراس را با همکاری این شریک چینی در خطوط تولید خود مونتاژ می‌کرد.

پس از این اتفاق، سایپا با انتقال خط تولید کوییک R به پارس خودرو موافقت کرد و علاوه بر کوییک R سایر محصولات خانواده R سایپا نیز از این به بعد در پارس خودرو تولید و تحت نام این برند به فروش می‌رساند.

همچنین خودروسازی سایپا اطمینان داده است که انتقال خط تولید خانواده R به پارس خودرو خللی در وضعیت تولید و فروش این خودروساز ایجاد نخواهد کرد، زیرا در حال حاضر همه خطوط تولید سایپا مشغول تولید محصولات خانواده X 100، X 200 و کوییک است.

قیمت کوییک آر پلاس چقدر خواهد بود؟