Menu

نگاهی نزدیک تر به مشخصات موتورسیکلت جذاب ZX-25R تازه وارد

نگاهی نزدیک تر به مشخصات موتورسیکلت جذاب ZX-25R تازه وارد
چرخان

اگر شما هم یکی از علاقه‌مندان به صنعت موتورسیکلت و برندهای سازنده این وسایل دوچرخ باشید به‌احتمال‌زیاد پیگیر مدل‌های جدید معرفی‌شده به… ادامه مطلب ...

اگر شما هم یکی از علاقه‌مندان به صنعت موتورسیکلت و برندهای سازنده این وسایل دوچرخ باشید به‌احتمال‌زیاد پیگیر مدل‌های جدید معرفی‌شده به بازارهای جهانی همچون کاوازاکی ZX-25R بوده‌اید. موتورسیکلتی به‌غایت جذاب که ویژگی‌های ظاهری و توانایی‌های فنی‌اش، می‌توانند برگ برنده‌ای مهم در دستان این کاوازاکی در مقابل رقیبانش باشند. کاوازاکی ژاپن، نسخه تازه‌وارد ZX-25R را در سال 2019 و در موتورشو توکیو، رونمایی کرده بود. درواقع اگرچه در آن زمان، این موتورسیکلت به‌صورت رسمی رونمایی شده بود اما اکنون و در میانه‌های سال 2020، زمان آن فرارسیده است تا این شرکت ژاپنی، اطلاعات جذابی را در ش محصول اسپرت خود به اشتراک بگذارد.

برای مدت‌زمان شش ماه گذشته که این موتورسیکلت به‌صورت رسمی رونمایی شده تاکنون، همه اطلاعات ما از این کاوازاکی، تنها بر اساس شنیده‌ها، گزارش‌ها و حرف‌هایی بود که در رسانه‌های مختلف موتوری، زده می‌شد؛ اما اکنون‌که این هیولای کوچک ژاپنی اطلاعات خود را به نمایش گذاشته است، می‌توانیم بهتر آن را بشناسیم.

با این موتورسیکلت کوچک ولی عجیب هوندا بیشتر آشنا شوید!

نگاهی نزدیک تر به مشخصات موتورسیکلت جذاب ZX-25R تازه وارد

قیمت این موتورسیکلت برای بازار کشور اندونزی، بر روی برچسب قیمتی 6,650 دلار در نسخه تریم استاندارد، نشانه رفته است. همچنین نسخه خاص ZX-25R کاوازاکی نیز باقیمت 7,800 دلار به فروش خواهد رفت.