Menu

شرایط فروش محصولات گروه سایپا ویژه 20 آذر 98

شرایط فروش محصولات گروه سایپا ویژه 20 آذر 98
چرخان

کاهش فروش و تحویل خودرو توسط خودروسازان در روزهای اخیر باعث شده تا بازار کماکان با همان قیمت‌های قبلی به کار خود ادامه دهد و طح فروش جدید… ادامه مطلب ...

کاهش فروش و تحویل خودرو توسط خودروسازان در روزهای اخیر باعث شده تا بازار کماکان با همان قیمت‌های قبلی به کار خود ادامه دهد و طح فروش جدید سایپا نیز نشانه‌ای از قصد این شرکت برای متعادل کردن بازار ندارد. جزئیات خودروهای موجود گروه خودروسازی سایپا را در ادامه مشاهده می‌کنید که حتی خبری از خودروهای سواری در آن نیست.

به گزارش خبرتیوب، گروه خودروسازی سایپا که این روزها ظرفیت قابل قبولی را برای فروش و پیش فروش محصولات خود باز کرده، کماکان امکان ثبت سفارش را در برخی از محصولات باز نگه داشته تا مشتریان متقاضی خرید این محصولات امکان ثبت سفارش داشته باشند. گفتنی است که این شرایط فروش و پیش فروش در حالی است که حواشی مربوط به پیش فروش این خودروساز افزایش یافته و عدم عرضه بسیاری از محصولات این شرکت باعث نارضایتی‌هایی در بازار شده است.

محصولات ارائه شده در شرایط فروش اقساطی سایپا

شرایط فروش و پیش فروش نقد و اقساط سایپا ویژه 19 آذر 98

لازم به ذکر است که این شرکت در حالی اقدام به فروش فوری محصولاتش می‌کند که در حال حاضر بسیاری از تعهدات سال قبل خود را نیز عملی نکرده و فروش فوری‌های حدید این شرکت نیز با تعویق بسیار زیاد ایفا می‌گردد. حالا باید دید که با توجه به این شرایط، محصولات باقیمانده از آخرین طرح فروش این شرکت توسط مشتریان ثبت سفارش می‌شود؟

این شرایط فروش و پیش فروش نقد و اقساط دارای قوانینی است که برای مشاهده جزئیات این قوانین می‌توانید به این لینک مراجعه کرده و طبق جزئیات اعلامی اقدام به ثبت سفارش نمایید.