Menu

جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط محصولات ایران‌خودرو ویژه 25 آذر 98

جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط محصولات ایران‌خودرو ویژه 25 آذر 98
چرخان

بازار محصولات ایران‌خودرو در هفته‌های اخیر رکوردهای جدیدی را ثبت کرده و تقاضای زیادی برای آنها ایجاد شده است. این شرکت که حالا در عرضه… ادامه مطلب ...

بازار محصولات ایران‌خودرو در هفته‌های اخیر رکوردهای جدیدی را ثبت کرده و تقاضای زیادی برای آنها ایجاد شده است. این شرکت که حالا در عرضه محصولات پرطرفدار مانند سمند دوگانه سوز و دیگر خودروهای دوگانه سوز سکوت کرده، برای چندمین بار اقدام به عرضه طرح فروش فوری اعتباری کرده که جزئیات آن را در ادامه مشاهده می‌کنید.

به گزارش خبرتیوب، بازار خودروهای داخلی در روزهای اخیر شاهد افزایش قیمت‌های جدیدی بوده و گرانی بعضی از خودروهای متاثر از طرح سهمیه‌بندی سوخت، به همه خودروهای بازار نیز کشیده شده است. در همین راستا گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط فروش فوری محصولات خود رونمایی کرد که مشتریان متقاضی خرید این محصولات می‌توانند از ساعت 11 صیح روز 25 آذر ماه سال جاری با مراجعه به سایت رسمی فروش این شرکت اقدام به ثبت سفارش نمایند.

قابل ذکر است که این شرکت در پاییز امسال فعالیت خوبی در زمینه ارائه طرح فروش داشته و به نظر می‌رسد که در صورت ادامه‌دار بودن وضعیت، شاید بازاری متعادل در ماه‌های باقیمانده سال باشیم که به شدت بهم ریخته است.

خودروهای عرضه شده در این شرایط فروش به شرح زیر است:

جدیدترین شرایط پیش فروش انواع محصولات ایران‌خودرو ویژه 23 آذر 98

قابل ذکر است که شرایط فروش فوری ایران‌خودرو در حالی انجام می‌شود که بعضی از مشتریان نسبت به تحویل خودروهای ثبت نامی قبلی به شدت معترض بوده و مشخص نیست که مجوزهای جدید برای فروش این شرکت به چه نحوی صادر می‌گردد. حالا باید دید که آیا مشتریان نسبت به این شرایط فروش، اقبال مناسبی نشان خواهند داد و بازار نیز واکنش متناسب خواهد داشت؟

بسیاری از افراد متقاضی خرید محصولات ایران‌خودرو معتقدند که عملا سایت این شرکت برای ثبت سفارش باز نمی‌شود و فقط عده‌ای محدود و احتمالا نشان کرده امکان ثبت سفارش دارند و ثبت سفارش برای مشتریان عادی امکان‌پذیر نیست. ولی مشاهدات ما نشان می‌دهد که این ادعا دور از واقعیت بوده و مدعیان این اتفاق، معمولا دچار اشتباهاتی می‌شوند که باعث می‌شود تا از ثبت سفارش عقب بمانند و امکان خرید محصولات این خودروساز را نداشته باشند. برای مشاهده 6 نکته موثر در ثبت سریع سفارش اینجا کلیک کنید.

این شرایط فروش نقد و اقساط دارای قوانینی است که برای مشاهده جزئیات این قوانین می‌توانید به این لینک مراجعه کرده و طبق جزئیات اعلامی اقدام به ثبت سفارش نمایید.